Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petro's kérdése:

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy zavar a szőrös keze?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet egy lánytól megkérdezni finoman, hogy miért szőrös a keze, arca itt ott? Eléggé zavar, de nem akarom megbántani.

2014. okt. 12. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Megkérdezed, hogy miért haasonlít csubakkára.
2014. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Vágd le neki..ne a kezét a szőrt!

Poénból vezesd rá valahogy...megfogod neki stb

2014. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

De viszont arra meg senki nem gondol (főleg te kedves kérdező) hogy netán nem tehet róla hogy olyan?

Te meg biztos más helyeken vagy szőrös,mert én még nem láttam csupasz embert...Nem tudom,de szerintem ezt nem lehet úgy mondani (főleg nem egy lánynak) hogy meg ne bántsd..fogadd el hogy olyan,elvégre biztos ő is elfogadott a hibáiddal együtt...mert biztoy van!! :)

2014. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

#3

Olyan, hogy "de viszont" nem létezik...

2014. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
3-as! Arról nem tehet, hogy szőrös, de létezik gyanta, borotva, szőrtelenítő krém.
2014. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha zavar, akkor miért vagy vele? Ha szeretsz vkit, akkor olyanak szereted amilyen és nem akarod megváltoztatni.
2014. okt. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha a keze szőrös, az még nem gáz, de ha az arca is, akkor valószínűleg hormonproblémája van. Nálam is volt ilyen, a szőrtelenítés nem használt, két nap múlva megint szörnyű volt, viszont amikor elmentem endokrinológushoz, olyan gyógyszert adott, amitől néhány hét alatt ez teljesen elmúlt!
2014. okt. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
10%
A puncija is szőrös?
2014. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem mondta a barátom,hogy szerinte a karomat is szőrteleníteni kellene,mert túl szőrös,őt kicsit zavarja.
2014. okt. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
nekem ez az újdögöm szörös az arca 21évesdagadt disznólétére mocskos hormonzavarós elmebeteg lány azt képzelibe magáról hogy ő a legszebb magyarlány a világon a 88kgojával emg a szőrős csubi arcával XD fúújj márrr de azért baszáshoz nagynehezen egye fene üzemmódban elmegy tudjátoka közmondást ha ninc sló jó a szamár is
2016. aug. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!