Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért zavar az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért zavar az ha egy férfi leborotválja a szőrt a lábáról, a mellkasáról és az egyéb testrészeiről?

Figyelt kérdés
Miért zavar az ha nem akarok Chubaka lenni?

2014. aug. 21. 04:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Mert az a férfi, aki borotválja a lábát, az valószínüleg borotválja a punciját is
2014. aug. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Mert a szőrtelenítés nem férfias. És számomra nem is izgató egy csupasz férfi.
2014. aug. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

#1 besírtam rajtad:'D

biztos van, akinek bejön, de ez egyszerűen úgy van, hogy a férfiak szőrösek, a nők nem. nincs vita, a férfi legyen férfias. úgy hat ez a kérdés, mint ha én tenném fel, MIÉRT BAJ HA NEM BOROTVÁLOM A RÁKOS HÓNALJAM ÉS A LÁBAM? majd persze van pofám elmenni strandra bikinibe és még röpizek is... szóval vágod, na :D 17L

2014. aug. 21. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem tetszik, nem vonzó.
2014. aug. 21. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kissé elfogultak vagytok.
2014. aug. 21. 05:09
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
ez nem elfogultság szimplán jobban érzem magam szőrösen mert tudom hogy sokkal férfiasabb mint csupasz csigának lenni
2014. aug. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Hát szerintem is elfogultak vagytok :)


Én ffi vagyok és időnként szeretem eltávolítani a teljes testemről a szőrt. Igen, olyan vagyok ilyenkor mint a meztelen csiga. Meg mint a nők. Ja hogy nem, nem vagyok nő, mivel nem nincsen puncim. Pedig kerestem magamon borotválás után a puncimat, de nem találtam. Férfi vagyok csak nincs rajtam szőr. Akkor nem vagyok férfi? Akkor mi vagyok, nő? De nem vagyok nő sem, mert nincsenek női nemi szerveim. Nemtelen vagy hermafrodita sem vagyok. És nincsenek homoszexuális vágyaim sem.


Szerintem nagyon dogmatikus ebben a kérdésben az emberek felfogása. Ki mondta, hogy követelmény egy nő számára, hogy folyton legyen borotvált mindene? És ha elmegy röpizni a strandra úgy hogy nem frissen borotvált a hónalja meg a lába, akkor mi van? Kifolyik a strandolók szeme és becsukják a csajt közszeméremsértésért?


Vagy ha egy pasit zavar a szőrzete és eltávolítja, akkor az közszeméremsértő? :D


És most ez ennyire számít egy férfi személyiségében, hogy van vagy nincs szőr a lábán, mert leborotválja?


Egyébként a férfiak és a nők is szőrösek, csak a nők állandóan borotválják magukat, a férfiak meg szerintem kicsit igénytelenebbek (a nők meg túlzásba viszik az igényességet). Ezért lerakódott ez a felfogás a társadalomba, hogy a nő szőrtelen, a férfi szőrös kell legyen.


Sztem nem lenne gáz, ha egy ffi időnként leszedi magáról a szőrt. Én is csináltam már párszor. Gondolom ez sokak számára kiábrándító és tartok is tőle, hogy mi van, ha észreveszik. Viszont én jobban érzem magam így. Kevésbé izzadok, nem akad a szőrzetem semmibe. Érzem a bőrömön a szellőt. Szóval nekem ez így jobb :)

2014. aug. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, de számomra meg a szőrös mellkas egyáltalán nem vonzó...Nekem nincs semmi bajom vele, ha egy férfi is rendben tartja a testét.
2014. aug. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%

Imádom hogy aki védekezik pl ilyen helyezetben az a másik hozzáállását és a berögzült szokásokat hozza fel mint példa, hogy mindenki csak beleszokott 1 adott dologba és hogy attól még lehet a másik is jó...


Ti szerencsétlen idióták, ez ALAPVETŐ ÖSZTÖN olyan amihez SEMMI KÖZE ANNAK HOGY KI MIBEN NŐTT FEL ÉS MI A TÁRSADALMI "NORMA" Ha megkérdezel 100 nőt, 99 azt fogja mondani hogy jobban szereti ha a pasi szőrös, MERT ATTÓL PASIS, ezt mondatja vele a fajfenntartási ösztöne, a horomnjai... 1 csupasz férfi tudat alatt nem azt sugallja, hogy az a pasi az alfa, hogy az a pasi jó lesz a gyerekei apjának és nem is azt, hogy az a pasi meg tudná védeni. Ilyen rohadt egyszerű

2014. aug. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mert nem férfias
2014. aug. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!