Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, miért hagyjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért hagyjátok, hogy fanatikusan a nők befolyása alá kerüljetek?

Figyelt kérdés

Minden nő tudja, hogy ha fiatal és jól néz ki, a férfiaknál lényegében bármit elérhet. Bár nem vallják be, de valójaban tudatosan használják a bájaikat azért, hogy a ranglistán feljebb lépjenek. Máskor azt látom, hogy a férfiak a porba tapossák magukat egy nő miatt. Kiakadnak az elutasításon, próbálnak neki hízelegni, hogy megkapják, a szakításokon úgy hisztiznek, mint egy ringyó.


Miért?


Miért hagyjátok, hogy ilyen hatással legyenek rátok? Ezzel csak az ő önbizalmukat erősítitek. Figyeljétek meg, hogy az átlag szép nő leszarja az udvarlói többségét, de a külsejét kritizálják, rögtön arra hivatkozik, mennyi pasinak bejön.


Eszméletlen, milyen ostobák vagytok. Meddig fogjátok még a nőket istenként tisztelni? Ugyanolyan büdöset szarnak, mint ti.


2019. dec. 6. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Engem nem befolyásol soha senki,viszont a párom tisztelem és szeretem mert ritkaság,csinos,értelmes,szexi,szép,okos.


Nálam például nehéz egy nőnek bevágódnia mert hatalmas az elvárás listám külső,belső mindenre van pontom.


Azt momdom inkább,hogy megbecsülöm,mert igényeimnek megfelelő nőt találni minden szempontból az iszonyat nehéz dolog.

Mivel tele a város dagadt,igénytelen nőkkel sajnos és ez a 85%.

2019. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

Nem tudom, 36 évesen nem érzem, hogy bárkinek is megalázkodnék, csak mert lyuk nőtt a lábai közé. Egy-egy elutasítás, lepattintás után sem szokásom teperni senki után sem. Egyetlen szóból is megértem, hogy nem.

Igazából szánalmas azt látni, ahogyan a férfitársaim 99%-a minden addigi elveiket, nézeteiket feladva hanyatt dobják magukat egy-egy nő képbe kerülése során pusztán azért, hogy hátha beakaszthatnak majd neki.

2019. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!


#2


Igen, pont erről beszélek, amiről te is. Szomorú. Az meg mégszomorúbb, hogy ezekből milyen szülő lesz, ha így folytatja.

2019. dec. 6. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják needy amikről beszéltek,ez tényleg gáz,mert

1. Férfiatlan

2. Totál leépíti magát a nő előtt,aki majd szépen csalni fogja.


Kell legyen élet,cél a nőn kívűl is,meg vonzóvá kell vállj és éreztetned meg úgy cselekedned,hogy te vagy az aki.

2019. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4


Tökeletesen egyetértek.

2019. dec. 6. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert engem irányítani kell.
2019. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!