Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, kezdeményeznétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kezdeményeznétek egy fiúnál a munkahelyeteken, aki egy ideje nagyon teszene nektek, mert felmondana, és ez lenne az utolsó lehetőségetek, hogy közel kerüljetek hozzá?

Figyelt kérdés

2019. febr. 8. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Persze.
2019. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2019. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mi vesztenivalód van, ha kezdeményezel?
2019. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

a legtöbb nő akkor sem menne oda a kiszemelt fiúhoz, ha az élete múlna rajta, többet ér az egojuk

inkább dugatják olyannal magukat, akiktől legszívesebben elhánynák magukat, csak mert az a pasi kezdeményezett

2019. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Kedvesen beszélgetek vele szívesen, de eszembe se jutna nekem kezdeményezni bármit. Amelyik pasit annyira sem vonzom, hogy egy lépést tegyen felém, az jobb is, ha elmegy.
2019. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Szóval azért lettem leszavazva, mert egy eldöntendő kérdésre nem igennel, hanem csak egy nemmel válaszoltam?

Ha azt írom, hogy igen, akkor a válaszom 100%-ban hasznos lenne, vagy akkor is le lennék szavazva?

2019. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

# 6


Nekem meg a 100%-os válaszom egyik pillanatról a másikra 36% lett (többek közt valszeg miattad is)


Jujci kezdjünk el hisztizni duóban? :)

2019. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Persze, ha én szeretnék tőle valamit, nyilván lépnék.

Nincs semmi vesztenivaló; a legrosszabb lehetőség annyi, hogy én nem tetszem neki, na bumm... akkor ugyanott vagyok, mint most. Ha viszont igen... :)

2019. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#7

Drágaság, én nem szavaztam le senkit.

2019. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mit értünk kezdeményezés alatt? Étterembe nem én hívnám el, de egyértelművé tenném a vonzalmam enélkül is. Ha ezek után nem lépne, akkor megette a fene.
2019. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!