Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek olyan emberre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan emberrel aki fanatikusan követ valami hatalmas baromságot?

Figyelt kérdés

pl:

-homeopátia

-ezotéria


2016. jan. 25. 23:53
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Attól függ mi. Ha ezotéria, akkor csak legyintenék, de ha valami vallási szektában kecskéket áldoz minden teliholdkor, akkor nem.
2016. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Ha fanatikusan,akkor nem,és azon van a hangsúly, mennyire fanatikus.

Én realista, ateista.

Elég toleránsnak gondolom magam,de van az a határ.

2016. jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
30%
Homeopátia baromság? Ezt most hallom először
2016. jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Yehova tanúi :D
2016. jan. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
8%
Én olyan barátnőt szeretnék, aki aranyserlegből vedeli a spermámat az oltár előtt.
2016. jan. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
29%
#3 Akkor ezentúl SOKKAL JOBBAN figyelj oda.
2016. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Utazónak igaza van: Semmi nem jó, ami fanatizmusba csap át. Ha az ezotéria kimerül annyiban, hogy horoszkópot olvas, hát ő dolga, én meg krimiket olvasok, azzal sem kell egyetérteni :)


Homeopátiát én személy szerint nem pártolom, de ha ő ilyeneken akar élni, lelke rajta, elvégre felnőtt ember. Csak rám ne tukmáljon semmit, mert én is felnőtt vagyok, én is el tudom dönteni, mit szedek.

2016. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Soha az életben, akkor sem, ha nem fanatikus. Sőt, még akkor sem, ha semleges a témában, és azt hiszi, hogy "lehet, hogy van benne valami".
2016. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
igen 3-as, a homeopátia egy hatalmas baromság.
2016. jan. 26. 00:02
 10/37 anonim ***** válasza:
29%
Börtönbe kellene csukni mindenkit, aki népszerűsíti.
2016. jan. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!