Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Hogy reagálnátok, ha ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogy reagálnátok, ha ez a férfi megszólítana az utcán mondjuk?

Figyelt kérdés

Arra mit szólnátok, ha felhívna a lakására?



[link]



2019. dec. 6. 20:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Elkezdeném keresni a kamerát.
2019. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
91%
Volt hasonlo. Elkuldtem, mert nem hittem el, hogy komolyan meg akarna ismerni, annal meg azert tobbet erek, hogy valaki a testemmel maszturbaljon.
2019. dec. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
24%
Jaja, tele van az oldal álszentekkel.
2019. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
95%
7: ez nem "szenteskedés". Nem megyek fel idegenekhez, mert bármit tehetnek velem. Az életem -nem csak ezért, hanem- semmilyen másik pasiért sem kockáztatom!
2019. dec. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%
Ránézésre látszik, hogy mindent megdugna ami él és mozog. De minden esetre elég megbizhatatlannak látszik, szzóval elhajtanám.
2019. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Eleve zsigerből utálom az utcai leszólítgatást BÁRKITŐL. De ez a pasi ráadásul nem is jön be egyáltalán.
2019. dec. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
26%

Tényleg sok az álszent, a legtöbben feleilyen pasihoz sem juthatnak hozzá soha az életben, mert közepes, lim-lom nők, vagy rosszabbak.


Csak az az indok hiteles, hogy idegenek lakására nem mennének fel. Ezt én sem tenném. De ezt is megtennék ettől még sokan, hiába mondja ilyenkor mindenki, hogy nem. Millió ilyen eset van.


Amúgy, ha engem megszólítana, elhajtanám, mert lassan 7 éve párom van, aki simán van ennyire jó pasi, de ha szingli lennék, ismerkednék vele. Ha viszont a lakására csábítgatna, azzal azonnal leírná magát.

2019. dec. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
94%

Miert alszent az, ha elkuldom, mert tudom, hogy nem akar engem csak konnyu predanak latszom??

Az ilyen pasik valahogy mindighajnali 3-kor reszegen talalnak Meg, amikor mar mindenki mas visszautasitotta oket es meg mindig nincs nekik kit dugni.

2019. dec. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy valami szcientológus vagy piramisjátékos manipulátor és elmenekülnék.
2019. dec. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Őt már felraktad, akkor is írtam, hogy lófeje van. Felhívna a lakására, tehát dugni akar. Én nem fogok idegennel dugni. Tehát meg fog erőszakolni, vagy elad valakinek. Kösz, nem.
2019. dec. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!