Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszautasítsak egy ilyen férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítsak egy ilyen férfit?

Figyelt kérdés
Egyszer már volt házas, volt egy "kislányuk" is. Viszont kiderült, hogy a felesége megcsalta, és az is, hogy a kislánynak nem is ő az apja(3 éves volt ekkor a gyerek). És a feleségét agyba-főbe verte ezért.(ő is elmondta őszintén, hogy kegyetlenül megverte, de másoktól is hallottam nagyon durva részleteket). Viszont előtte soha nem volt agresszív vele(szintén mások is megerősítették), hogy a tenyerén hordozta a nőt is és a gyereket is, azt mondja épp azért fájt annyira mikor kiderült ami kiderült, mert nagyon szerette őket annak idején.(a gyereket nem bántotta, de nem tartja vele a kapcsolatot azóta).

2019. dec. 7. 09:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Az hogy ilyen kiderül, nem ok arra hogy agyonverjen valakit, főleg egy olyan nőt akit szeretett. Ne akarj belekóstolni milyen lehet vele az élet.
2019. dec. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Vissza, nem is lenne kérdés.
2019. dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Én a helyedben visszautasítanám. Undorító dolog a megcsalás és lelkileg is nehéz elviselni, de nem ez a megfelelő reakció rá, hogy bántalmazom érte a másikat.
2019. dec. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
Visszautasítanám, de nem ítélem el erkölcsileg. Nem kis részét húzhatja le a hapi az életének a klotyón önhibáján kívül, szóval én megértem.
2019. dec. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Én visszautasitanam.


"mások is megerősítették"

Azt nem tudják, mi volt 4 fal között.

2019. dec. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
8 évig voltak együtt, és nem biztos, hogy ez volt az első és egyetlen félrelépés. És persze ott a körülmény, hogy 3 évig szeretettel nevelte valaki más gyerekét.
2019. dec. 7. 09:47
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Akkor menj bele, de ne csodalkozz, ha agyon ver, mert túl sós lett a leves. (Kicsit csökken az ingerkuszob.)
2019. dec. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
8 év....a legdurvább árulás. Amúgy ne a verés miatt utasítsd vissza. Szerintem bőven sérült annyit, hogy a feleség mocskát "takaríthasd", holott semmi közöd hozzá. Szerintem szinte biztos, hogy nincs túl a dolgon, lehet, sosem lesz. Könnyen meglehet ezért, hogy amit más megkapott és alap, te nem fogod, mert a másik fél/bizalmatlan/sérült. Szerintem itt rosszul járnál és nem azért, mert szíjat hasítana a hátadból.
2019. dec. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%

Én nem állnék össze ilyennel, nekem az is visszatetsző, ha egy palit ennyire palira lehet venni hogy a feleség összevissza mindenkivel. Meg ez a gyerek is hogy kiderült. Nem látja ez az ürge hogy semmiben sem hasonlít rá a gyerek?

Nem kell ahhoz dns vizsgálat hogy lehessen látni hogy egy fikarcnyit nem örökölt belőle?

Okés, ritka hogy van olyan hogy nem örökölt semmit, de azért na, nem fogott gyanút hogy mással is hentereg a neje?

A verés meg aztán csúcs. Egy proli banda, dehogy állnék össze ilyennel.

Főleg hogy én teljesen más körökben mozgok, de te tudod.

2019. dec. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

Van különbség verés és verés között. Ha hirtelen indulatból pofonvágja a nőt, az még érthető ilyen körülmények mellett, hiszen nem arról van szó, hogy lefeküdt mással a felesége és 1 hét múlva kiderült. Teherbeesett mellette mástól és sajátjaként neveltette vele a gyermeket.


Engem az aggaszt, hogy azt írod "elmondta őszintén, hogy kegyetlenül megverte" és mások is "durva" részleteket közöltek. A kegyetlen és durva szavak alapvetően nem kis dolgokat, pofonokat meg hajcibálást takarnak. Azt nézd meg, hogy pontosan mennyire volt durva az a verés. Pl.kórházba került a nő? Mert arra már jóérzésű ember nem képes, akkor se ha átverik.

2019. dec. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!