Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök az egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök az egyetemi tanáromnak, vagy csak képzelődöm?

Figyelt kérdés

Új férfi tanárunk van, én 30 éves nő vagyok. Az egyetemen olyan szakunk van, ahol egyéni képzést kapunk, mindenki tud mindenkiről mindent, tehát az oktatóm is tudja, hogy jó családból jövök, férjnél vagyok, második diplomámat csinálom, a férjem egy befolyásos férfi. Ennek ellenére amikor bent voltam nála konzultáción, aláíratta velem a jelenléti ívet, és zavarában elkérte az email címem (amit már korábban már megadtam neki), majd két perc múlva visszaadta a lapot, hogy adjam meg a tel.számom is, hogy ha bármi történne, tudjon elérni.

A csop.társak napokig várnak a levelére, nekem 5 percen belül válaszol.


Férfiak! Ti hogyan viselkedtek egy nővel, ha tetszik nektek? Ezek lehetnek annak a jelei, hogy bejövök neki?


2019. dec. 7. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Munkám során én is szoktam néha emailezni. Néha kiküldök dolgokat embereknek. Több mindentől függ, kinek mikor küldök ki valamit. Lehet, éppen könnyebb összeállítani az anyagot valakinek és gyorsabban elküldöm, sok oka lehet, nem feltétlen kell ebbe belemagyarázni.


Lehet, neked kicsit bonyolultabb a szakdolgozati témád, vagy épp közelebb áll az oktatóhoz a téma, ő is ilyesmit kutat és azért jobb neki, ha jobban el tudjátok érni egymást.

2019. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te tényleg 30 vagy? Nem 12?
2019. dec. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hm... Én is elkértem a telefonszámát, hogy ha kések, tudják szólni valakinek a csoportból. Férje nem volt, de pasija igen.

Lett szép öt közös évünk.

2019. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Nem lehet hogy a befolyásos férjed feleségét nem akarja magára haragítani?


Tényleg csak egy lépésre vagyunk tőle hogy egy lovat konzullá nevezzenek ki, itt ma bármi megtörténhet.

2019. dec. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!