Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a tanáromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a tanáromnak, hogy ne írogasson a neten?

Figyelt kérdés
Most kezdtem az egyetemen ,és az egyik tanár írogat.. Félek ,ha elküldöm a francba ,én járok pórul.. Veletek volt már ilyen, vagy hallottatok hasonlóról? Jó lenne ha valaki mesélne mi történt a dologból,hogy egyáltalán ki tudjak indulni valamiből. :(

2018. okt. 18. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Es mit irogat?
2018. okt. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Mondd neki hogy sajnálod de a lányokat szereted :)
2018. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Tiltsd le.
2018. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Mit ír? Mert ha csak annyit, hogy add le a zht, akkor az nem nagy kaland. :D


Viccen kívül, szimplán ne válaszolj neki, egyszer majd megunja.

2018. okt. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miket ír?
2018. okt. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha zaklat akkor szerintem beszélj valakivel, mondjuk a dékánnal (ha olyan). Ha nem hajlandó segíteni akkor hozd nyílvánosságra.
2018. okt. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ugyanilyen helyzetben. A tanár 15 évvel idősebb volt, és bár nagyon intelligens módon, de udvarolt hosszú ideig. Felajánlotta végső elkeseredésében azt is, hogy "segít" a vizsgákon vagy akár szerez nekem nyelvvizsgát is, ha cserébe kedves leszek vele. Nem voltam kedves. Nálam az vált be, hogy tudatosan nem vettem észre a bókokat, nem reagáltam rá semmit, inkább eltereltem a témát. Előbb-utóbb feladja.
2018. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Olyasmiket,hogy mennyire tetszett az óra, aztán már kérdez személyes jellegű kérdéseket is, nem minősíthető ez mint zaklatás,csak baromi kellemetlen és rosszul érzem magam tőle..félek,hogy rosszabb jegyet kapnék egy vizsgán,ha bunkó vagyok.. Köszönöm a sok választ
2018. okt. 21. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!