Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a "jó értelemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a "jó értelemben őrült" ember?

Figyelt kérdés
Van a baráti társaságomban egy srác, aki nekem tetszik, de régóta nincs barátnője és nem is nagyon nyit úgy veszem észre senki felé. Nem rég mondta, hogy neki a jó értelemben vett őrült lányok jönnek be. Nálam az őrült valahogy egyenlő az ostobával vagy nem is tudom. Kérdeztem tőle is, hogy milyenre gondol, de azt mondta nehéz elmagyarázni. Van itt esetleg olyan, aki mégis tudna erre válaszolni?
2019. dec. 9. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Vagány, bevállalós, öntörvényű..
2019. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen az oldalon a "manic dream pixie girl" kifejezés leírásában találod meg.

2019. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Öntörvényű, nem szégyelli a saját (általában rettenetesen kreatív és nonkomform) ötleteit megvalósítani. Minden napra van egy olyan terve, ami másnak eszébe sem jutna, agyal olyan dolgokon, amin más nem agyalna. Szarik arra, hogy valami nem nőies, vagy esetenként nem illő, nem akar másoknak feneket nyalni, hanem a maga útját járja és azt teszi, amit a saját elvei mentén helyesnek tart.


A jó értelemben őrült azt jelenti, hogy nem vagy egy büdös normie.

És egyébként pont, hogy ez a karakter az, aki nem buta és nem birka, hanem amolyan "feltaláló".

2019. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"kizárólag csak a rendező lázas képzeletében él."

Lehet buta vagyok, de ez nem arra utal, hogy ilyen lányok nem léteznek?

2019. dec. 9. 14:05
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Pedig ez egy teljesen köznapi kifejezés, olyan embert jelöl aki nem fél megélni magát, spontán lenni, marháskodni, néha polgárpukkasztani, átlépni a határokat, kalandozni.


Nem csodálom hogy nem jössz be neki ha ennyi képzelőerőd nincs hogy ezt se erted.

2019. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Bohém, egyedi világlátása van, kicsit saját világában él, nem feszélyezi semmi, sokszor impulzív, meghökkentő, fittyet hány a konvenciókra, spontán. Mint a fiatal Angelina Jolie pl.
2019. dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Sweet November-ben a csaj pl. Vagy Amelie csodálatos élete-ben a főszereplő.
2019. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

"Lehet buta vagyok, de ez nem arra utal, hogy ilyen lányok nem léteznek?"


A filmben bemutatott eltúlzott formában nem léteznek. Ettől eltekintve azonban szerintem létező figurát mutatott meg.

2019. dec. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a jó értelemben vett őrült egy vicces/humoros, okos ember, aki szeret bohóckodni, hülyéskedni (nem azt jelenti hogy buta) ,nem érdekli ha mások furán néznek rá, kreatív, ok "őrültséget" csinál de ezt is pozitív értelemben. Ami másoknak eszébe sem jutna, nem akar minden normának megfelelni. Stb stb.

Életvidám ember.

2019. dec. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinek más.
2019. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!