Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek ebben a helyzetben? (Bovebben lenn)

Figyelt kérdés
Kaptunk egy uj kolleganot, nalam.10 evvel fiatalabb, palyakezdo csaj. Ram biztak, hogy mentoraljam, le is ultettek velem szembe. A problema az, hogy iszonyu jol nez ki a no, olyan teste van, hogy en ilyet meg nem lattam. Raadasul aranyos is, es szerintem bejovok neki, mindig jon beszelgetni stb. Teljesen kesz vagyok tole, ugyanakkor nos vagyok, szeretem a felesegemet, tutira nem akarnam megcsalni, de naprol napra no a nyomas...mar azon is gondolkodtam, hogy felmondok, de ez egy marha jo allas egy nagy tanacsado cegnel, ami eletem lehetosege volt.. Volt mar valaki ilyen helyzetben? Megis mi a fenet lehet ezzel kezdeni...?
2019. dec. 10. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Na te sem az eszeddel gondolkodsz.
2019. dec. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Szereted a feleséged? 😂 Akkor nem így gyönyörködnél egy idegen lyukban, te nyomorult féreg
2019. dec. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Felmondani egy "jótestű" nő miatt? Tiszta hülye vagy....és megcsalni a feleséged csak azért, hogy eggyel több nő legyen a listádon meg még nagyobb baromság. Ismered azt a szót, hogy önuralom? Ha igen, gyakorold. Ha nem, akkor meg ne húzd a feleséged idejét feleslegesen.
2019. dec. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Méghogy a nők nem racionálisak. Nektek elég, ha az ember normálisan felöltözik és megvan a megfelelő derék-csípő hányados, már szembeköpnétek magatokat és elárulnátok azt, akit állítólag szerettek. Hogy lehetsz egy akkora nyomorék állat szintjén, hogy fel kell mondanod, mert ilyenek nélkül nincs önuralmad a helyzetben? Mekkora szutyoknak kell ehhez lenni? Gyomorforgatóak az ilyen emberek
2019. dec. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Mi lenne ha inkább nem a farkaddal gondolkodnál? Ha olyan a szerelése mondd neki legközelebb komoly arccal hogy ne tegye ki az árut mert ez nem egy bordélyház.

Komolyan ennyire gyerekes, kiéhezett, éretlen ember (a férfi túlzás lenne) vagy? Vedd ezt is egy próbatételnek. Kíváncsi vagyok ha a nőd bukna egy haverodra mit szólnál hozzá.

Mit tennék? Lecseszném Miss Pichát. Vegyen egy normális szolidabb kosztümöt fel. Neked meg ajánlom hogy foglalkozz az asszonnyal többet a paplam alatt.

2019. dec. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!