Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, számotokra milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, számotokra milyen az ideális nő?

Figyelt kérdés
És mennyire voltatok képesek eddig felnőni ehhez a szerephez?
2019. dec. 10. 16:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
A 3.válaszolótól mentse a jóisten az összes férfitársamat.A hideg is kiráz az ilyen"nőktől".
2019. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem tudok sablonokban gondolkodni, szerintem teljesen más profilú, karakterű nők is lehetnek éppúgy ideális nők.

Az alapvető emberi normák, értékek birtokában, nyilvánvalóan.

Mindazonáltal fontos tényezőként emelném ki nőként a tartást, a kellemet, humort, finomságot, intelligenciát is.

2019. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 3-as ( és egyben 10-es) nagyon is értelmesen kifejtette a véleményét, és nekem pl szimpatikus ez így.


Egyébként azért nincs értelme ezeknek a kérdéseknek nagyon, mert mindenkinek más az ideális, ahogy az ideális társ is. Láthatóan 3-as is talált -számára- ideális párt. :)


De önmagamra vonatkoztatva, egy dolgon javítanék csupán magamon, az pedig a háziasságom, lakás rendben tartása. (tudok főzni)


Minden másban tökéletesen elégedett vagyok magammal egy kapcsolatban, de én hasonlókat várok el a társamtól is, mint amit magamtól elvárok. ;)

2019. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Önálló legyen, saját keresetéből próbáljon megélni, ha el tudja érni az életben akkor legyen saját lakása is. Párválasztásnál ne a pénzre, hanem az emberi értékekre öszpontosítson és ne adja fel a személyét egy férfi miatt, egyenlő felek legyenek. Hozza ki önmagából a lehető legtöbbet, ismerje az erényeit-hibáit, egyedül is képes legyen boldog lenni. Külsőre legyen igényes, találja meg a saját stílusát, vállalja fel azt, aki. Figyeljen oda egészségére, edzzen, vitaminokkal teli ételeket fogyasszon. De a lehető legfontosabb az egészség és boldogság(bármilyen legyen számára az előnyös körülmény), ja és ne akarjon mások véleménye szerint élni és mások életével foglalkozni. A rosszindulat a legrosszabb :D

Még tanuló vagyok, az edzés-egészséges táplálkozás-külsőre való odafigyelés-önmagam megismerése, amit eddig nagyjából sikerült elérni; plusz már tudok gazdálkodni a pénzzel is és nem félek egyedül lenni.

2019. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"Elvárások vannak dögivel, ....."


Úgy látom, te sem vagy elvárásoktól mentes még egy olyan jelentéktelen kérdésben sem, hogy 27 perc alatt hány válasz érkezik a kérdésedre, amit olyan időpontban írsz ki, amikor a nők túlnyomó többsége még vagy dolgozik, vagy éppen munkából tart hazafele, vagy bevásárolni, vagy a gyerekeiért bölcsibe, oviba, suliba stb.


És ebből mindjárt levonsz egy - kicsit sem elhamarkodott, kicsit sem általánosító és kicsit sem ítélkező, kicsit sem prekoncepciókból táplálkozó - következtetést arra nézve, hogy a nőknek csak elvárásak vannak, viszont "halvány gőze nincs a többségnek arról, hogy milyenné szeretne válni."

2019. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!