Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz hogy 27 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz hogy 27 évesen még nem találtam meg az igazit?

Figyelt kérdés
Már sok velem egykorú házas és/vagy gyereke van. Én még a szüzességemet is 25 évesen vesztettem el egy érzelmileg bántalmazó kapcsolatban, amin még 9 hónap elteltével se tudtam túltenni magam. Azóta magamat is nagyon utálom, főleg hogy neki lett egy új barátnője, akit biztos nem mer megbántani, mert ő már elmúlt 30 éves.
2019. dec. 11. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt is megbàntja,ha olyan tipus,hidd el.

Ne foglalkozz màr vele,rengeteg normàlis ff van.

2019. dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Sok normális lenne, csak nem néz ki olyan hű de jól, és nem veszik észre az emberek. Kedves, megértő, rendes srác voltam sokáig, csak rettentő visszahúzódó. Mai napig nem találtam még senkit, aki elfogadna, és szeretni tudna.

Mondjuk észre vennétek az embert, és nem állandó az lebegne a szemetek előtt, hogy helyes pasi kell nektek csak, még lehet lenne is valakid.

2019. dec. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. A következőben már ügyesebb leszel.
2019. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"Kedves, megértő, rendes" - Ez nem következik abból, hogy valaki ronda.
2019. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Már sok velem egykorú házas és/vagy gyereke van."---> vicces de ha ezt nem hallom minden nap legalább 1 ember szájából akkor egyből sem.. :)


Szóval szerintem nagyon sok egyedülálló, házastalan, gyerektelen férfi és nő van még...

2019. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!