Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Totál béna vagyok az ágyban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totál béna vagyok az ágyban. Nekem nem való a párkapcsolat? Vagy nem találtam meg az igazit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elsőnek írok ide,elnézést ha összevissza zagyvaságnak tűnik. 23 éves fiú vagyok volt egy 2 éves komoly kapcsolatom ami számomra hirtelen lezáratlanul ért véget. Egy 3 hónapos hapcsolat pedig mondhatni 2 összefekvés után véget ért. A harmadik 2 hónapja tart máig de most romokba van szerintem. 3. Alkalommal feküdtünk össze és rá is kérdezett hogy szűz vagyok e mert istentelen béna rövid gyors parázós

vagyok az ágyba (a csajszi elég szókimondó.. de én magam is tudom). Úgy érzem mind a 3 lány az igazi lenne/lett volna de amit produkálok az ágyba ki szeretnek belőlem, ellövöldözöm az esélyem. Régen önértékelési gondjaim voltak, sovány magas srác voltam meg fitymaszűkületem is. 3 éve körülmetéltettem magam, eljárok napi szinten edzeni. Mára kigyúrtam magam mondhatni megvan az önbizalmam de ez az ágyba el is száll, ügyetlenkedek mint egy szűz. Sokan mondják hogy gyakorlat kell de kb 200x simán szeretkeztem annak elégnek kellene lennie.... úgy érzem ez egy leejtő amikor egyre jobban meghal az önbizalmam.


2018. márc. 2. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

Olvass utàna:

-Tantra

-Taoista szex

-Yoni masszàzs

-Szoritsd el a peniszed tovenel ha jon

-Okozz Squirtet a nõnek,olvass ennek is utàna.

2018. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szexuálpszichológus is segíthet! Esetleg családállítás.

A helyedben végigjárnám ezeket a lelki-köröket, rájönni, hogy mi is az igazi problémád!


Nekem is volt szexben gyengén teljesítő partnerem. Én imádtam őt, de ő nem akart segíteni magán... Sajnos így vége is lett a történetnek, úgy hogy ő küldött el engem. Te ne ess ugyanebbe a hibába, tessék végére járni a dolgoknak!!

2018. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg amúgy tényleg veled lehet a baj, nem azzal, hogy a csajok nem az "igaziak". Hiszen sokan érzelem nélkül is képesek a szexre.
2018. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%
Plusz amit javaslok még Szürke ötven àrnyalatàt nézd meg,tanulsàgos.
2018. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg beszelj a baratnöddel, hogy segitsen kicsit. Mondja mi merre, mi ami jo. ( Meg persze figyelgesd te is, nyilvan.) Szerintem a legritkabb az, ha egy pasi elsöre eltalalja en pont mit szeretek. Mindenki az elözö kapcsolataira tud alapozni, hogy abban mi tetszett a masiknak. En szova szoktam tenni, ha valami nem tetszik, vagy hogy mit szeretnek. Nem parancsolgatni kell nyilvan, hanem szepen megmutatni, probalgatni. Ha eddig 0 feedbacket kaptal honnan tudnad mit hogyan? Szerintem egy parkapcsolatban ez is a kommunikacio resze, nem csak hatradölni es elvarni hogy ö majd mindent kitalal.
2018. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, csak a szürkét ne nézd meg! Abból csak azt tanulod meg milyen egy aberrált férfi. A nők többsége nem arra vágyik, hogy ostorral csapkodják őket.
2018. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Jaja, a szürke ötven árnyalata... :-DDD

Hogy verj meg egy nőt, stb. :)

Istenem!


Pszichológus tényleg nem ártana neked. Nem ciki elmenni.

2018. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

6-os akkor az a sok nõ miért olvadozik ilyen pasiért akikkel dolgom is volt?


Mind imadta,kérte is néhàny dolgot vessek be,mivel làttam teljesitettem keresuket.

Összes csaj imàdja,akkor képzelgek ezek szerint.

2018. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A nõk miért àradoznak akikkel dolgom volt na akart lenni.
2018. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

8-as

Valószínűleg nem az értelmiségi közeggel találkozol... Más tippem nincs. Az a könyv egyszerűen szarul van megírva, a filmről nem is beszélve. Szellemi mélypontok. Persze a szexre lehet mondani, hogy nem egy kulturális eszmecserét kell folytatni közben...

2018. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!