Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl hamar találtam meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl hamar találtam meg az igazit, előtte nem tudtam kiélni magam?

Figyelt kérdés

18 évesen az első szerelmem máris a nagy Ő lett. Előtte is volt 1-2 kapcsolatom, viszont senkibe sem tudtam beleszeretni. 18 éves koromra már azt hittem, hogy én nem vagyok képes a szerelemre.


A lényeg, hogy én alapvetően nagyon szeretek bulizni, szórakozni, mikor még szingli voltam sokat eljártam ilyen helyekre. Most már 20 éves vagyok, 2 éve vagyok együtt a párommal és néha azon gondolkodom, hogy nem-e lesz gond később, hogy nem tudtam kiélni magam előtte? Vágynék arra, hogy még bulizzak, több kapcsolatot kipróbáljak, több férfit ( a párommal veszítette el), hogy végre legyen szerelmi csalódásom... Hülyén hangzik, de tényleg szerettem volna az életemben legalább egy viszonzatlan szerelmet, aki miatt sírhatok. :D


Hiányzik a "fiatalságom", hogy meggondolatlan dolgokat csináljak és kitomboljam magam. A páromat imádom, nem hagynám el. Ő nagyon komoly, utálja a piát, a bulizós helyeket, szóval együtt nem szoktunk bulizni. Volt már valaki hasonló helyzetben? Vagy ti mit gondoltok, el fog ez múlni pár év múlva?


Tudom hogy elég nevetséges az egész, mert egy részről nagyon hálás vagyok, hogy rátaláltam az igazira, másrészről meg nem bántam volna, ha mondjuk 20-21 évesen ismerjük meg egymást.


L



2018. júl. 1. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
R_ibanc vagy. :)
2018. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Már 2 év után ezt érzed, nagy baj van. Vagy szenvedni fogsz, v félreqni. Még most hagyd el, és ő is éli az életét, és talál egy normális lányt.

Mondom úgy, hogy mi is 18 évesen jöttünk össze, nekem csak 1 kapcsolatom volt, és még sem érzem ezt, 23 évesen, 5 év után....szóval nálad a baj.

2018. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 vagyok. Kb 2 és fél éve vagyok kapcsolatban az első és egyetlen komoly barátommal,de nem érzek semmi hasonlót. Örülök,hogy megtaláltam őt. A kalandjainkat együtt éljük meg,ahogy az örömöt,a bánatot és az új dolgokat is. Romantikzs és erotikus értelemben nem igénylek senki mást rajta kívül.


Az pedig;hogy te igen,inkább arra enged következtetni,hogy a személyiségetek nem összeegyeztethető.

2018. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az a gond, hogy nem élted ki magad.

Hanem az a gond, hogy hosszútávon nem a megfelelő férfival vagy együtt. Nem ő lesz életed párja.

2018. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 16voltam amikor megismertem az első szerelmem 25amikor szét mentünk, mert ő nem élte még ki magát mint ahogy én sem. Viszont én szerettem annyira, hogy nem igényeltem mást el se tudtam mással képzelni. Én vagyok a làny.Ebből kiindulva hiába szereted és nem fogod elhagyni valószínűleg csak erősödni fog az érzés hogy kipróbàld màssal és csak az időtöket rabolod.
2018. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Sosem hagynám el csak ez miatt. És nem is "szenvedek" ettől, csak megfordult párszor a fejemben, hogy fiatal vagyok még. Azért írtam ki a kérdést, hogy hátha adtok valami megfogadható tanácsot, vagy valaki, aki volt hasonló helyzetben elmeséli ő hogyan élte meg.


Nem tartom magam r-ibancnak, mint mondtam ő az első szerelmem, nem csalnám meg, nem feküdtem még le senki mással, nem öltözök ribisen és nem is posztolgatok semmi képet facera és instám sincs. Mitől lennék akkor ribi? :D Azért, mert megfordult a fejemben, hogy dekár hogy egy kicsit nem volt több szingliségem az elkötelezettség előtt és dekár, hogy nem éltem még át szerelmi csalódást? Mindenkinek vannak az életében olyan dolgok, amiket át szeretne élni mielőtt meghal.

2018. júl. 1. 14:32
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Inkább most hagyd el a párodat, ha ilyen gondolataid/vágyaid vannak, mert az ő idejét is pazarlod, és ennek úgyis az a vége, hogy sérülést fogsz neki okozni, mert hajt a véred. Szakíts és bulizd ki magad szingliként.
2018. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is jobb lenne, ha mindenki elfelejtené ezt a nem éltem ki magam hülyeséget.. Mivel egyáltalán nem következik ebből az, hogyha "kiélted" volna magad akkor bármiben más lenne most a helyzet.


Egyébként bulizni lehet úgy is, hogy barátnőkkel vagy barátokkal eljársz ide oda nem kell ahhoz más ágyában végezni, hogy jól érezd magad. A szerelmi csalódásos rész pedig csak szimplán hülyeség.


Azt gondolom, hogy tipikusan olyan lehetsz akinek, ha nincsenek problémái akkor generál/csinál magának. Viszont, ha már ilyeneken gondolkozol az valóban nem sejtett sok jót és idővel még a kapcsolat is rámehet, ha túlságosan is beleéled magad az ilyen gondolataidba.

2018. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sosem hagynám el. A másik kérdésem: hogy a francba kell saját kérdést letörölni? Vagy jelentsétek már be légyszi, akkor leszedik.
2018. júl. 1. 14:35
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is fiatalon, 17 évesen jöttem össze a férjemmel. Most vagyok 30. (Nekem ez a második kapcsolatom) Leírom, hogy én hogyan élem meg ezt a kapcsolatot, és rád bízom, mit kezdesz vele. Én úgy érzem, hogy élek a férjem mellett. Van egy testi-lelki társam, mégis szabad vagyok. Van egy társam, akivel együtt építettük fel a kis világunkat, mégis mind a ketten a saját utunkat tudjuk járni. (Ami történetesen szorosan összefonódik) A férjem mindig is olyasmi nekem, mint egy madárnak a meleg légáramlat. Csak szét kell tárnom a szárnyaim és hagyni, hogy repítsen az áramlat.
2018. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!