Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is zavar, ha a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavar, ha a párja "bnőmnek" hívja?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem a barátnő kifejezéssel van bajom, bár nekem ez a barát kategória.. De amikor másnak úgy ír rólam, hogy "bnőm".. Nekem ez olyan snassz.. Olyan, mintha jelentéktelen lennék.. Még arra sem veszi a fáradságot, hogy normálisan megnevezzen.. Más is van így vele? Aki jobban szereti pl a párom kifejezést?

2019. dec. 11. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Engem nem zavar,ha a barátnőjének nevez, bár többször említ/mutat be inkább párjaként.

Az a lényeg ahogy beszél rólam, és ha ezt szeretettel, tisztelettel teszi, nyugodtam nevezzen a barátnőjének, ezzel nem bánt meg.

2019. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Engem meg a párom kifejezés zavar :D Valahogy sokkal komolyabbnak érzem. Na meg szerintem ha valaminek párja van, akkor abból egy van, de itt meg sokan szokták írni, hogy "a volt párom".
2019. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy olyan embernek ír rólad aki nem ismer téged, akkor hiába írja a barátod neki hogy "Az Eszter így, Eszter úgy...", az illető nem fogja tudni hogy kiről van szó. Éppen ezért a titulusodon hivatkozik rád, így értelmet kap a dialógus. Nincs ebben semmi rossz. Amikor volt barátnőm, én is barátnőmként hivatkoztam rá, nincs ebben semmi pejoratív. Akkor érteném meg az aggályaidat, ha "nőm"-nek, "csajom"-nak vagy "bébim"-nek írna téged a beszélgetéseiben.
2019. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Őszintén nekem tök mindegy. A párom,barátnőm szerintem ugyanaz. Ez csak egy szó.
2019. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
2#-es! Én viszont általánosságban jobban szeretem használni a párom szót! Meg ezzel nem lehet akkora bakot lőni mint mikor az én élettársamat is lefeleségezték és egyből javítottam, hogy nem vagyunk házasok!
2019. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy szo. A lenyeg az, hogy mit kapcsolsz a szohoz, milyen jelentest adsz neki, rad milyen hatassal van a szo.


Engem nem zavar ha igy utal ram a parom/baratom/eletem ertelme/napjaim megcukrozoja/fickom/pasim/szerelmem...

2019. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pont a párom szót rühellem, nem vagyok én zokni..


Szerintem a barátod pont a helyén kezeli a dolgokat. Most barátnő vagy hát úgy is hív. Később meg ha menyasszony vagy feleség leszel, akkor még úgy fog. A hiedelmekkel ellentétben fontosak ezek a megnevezések.

2019. dec. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hehe nevezném kell az utolsó megjegyzésén... Persze tudom hogy igaza van, falun lakom, itt mindenkihez hozzáteszik a "titulusat" ( venlany, meg fiátálásszony).

Én mindig paromkent emlegetem a párom, és döbbenet mikor kiderül h a férjem rögtön máshogy kezelnek. Szerintem ez annyira ocska dolog. :(

2019. dec. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a házasság komolyabb dolog mint egy járás. Ez városban is így van.
2019. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!