Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar hogy lájkolgatja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar hogy lájkolgatja az exét akivel közös gyerekük van. Velem van a baj? Elmondjam ezt neki?

Figyelt kérdés

Ma rá mentem az exe profiljara mert kíváncsi voltam erre mit látok hogy reagálgat a párom a képeire amin ott van a gyerek be szíveli de vsn olyan is amin csak a no van azt meg be hűháza.....

Igaz akkor még nem voltunk egyutt mikor ezekre a kepekre reagált de lehet hogy teljesen hulyenek vagyok nezve es mai napig lat benne eselyt hogy egyutt lesznek?

Vagy mi a franc?

Szerintem ez nem normalis dolog. De fel sem merem hozni. Mert mit mondjak neki?

Megnéztem az exed adatlapjat es lattam hogy reagalgatsz rá.....teljesen hulyenek fog nezni. Egyebkent nagyon feltekeny tipus vagyok de ha nem lennek akkor is ez nincs rendben. Vagy csak en latom igy?

Jó nem azt mondom hogy utalja azt a not hiszen van egy kozos gyerekuk, de reagálgatni meg beszívelgetni nem tulzas?

20l


2019. nov. 27. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

"Igaz akkor még nem voltunk egyutt mikor ezekre a kepekre reagált"


ROLF

2019. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%

20 évesen összejöttél egy olyannal akinek gyereke van és exanyucival jópofizik a gyerek érdekére hivatkozva....

Gondolom független gyermektelen egy sem volt mi?

" be hűházta". :DDD

Istenem....

Ne baczd már el az életed 20 évesen!

2019. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Szoval likeolt egy képet amin a gyerek is ott van... szerintem nyugodj le a gyermeke es az exe mindvegig az elete resze lesz... nem csak a gyerek marad az eleteben...

Gondold végig neked menne e a bizalom ennek tudatában

2019. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
20 évesen miért ilyen leharcolt, elhasznált hapsival vagy? Független, gondmentes pasi nem volt a közeledben?
2019. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha egyszer beleszerettem mit tudtam volna csinálni?
2019. nov. 27. 21:29
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

"Igaz akkor még nem voltunk egyutt mikor ezekre a kepekre reagált"


Te beteg vagy!

Mégis mi a jó fene nincs rendben? Hogy előtted lájkolta az exe képeit? Jesszus!

2019. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De akkor sem voltak már együtt mikor reagált a képeire
2019. nov. 27. 21:49
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
És? Veled sem volt. Ne szólj semmit, mert ki fog baxni. És minden oka meg is lenne rá.
2019. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy ha tetszik, ha nem az a nő élete végéig az élete része marad, mivel van egy közös gyerekük, ha hosszú távra terveztek, akkor kénytelen leszel ezt is elfogadni. Másik dolog meg az, hogy amit akkor likeolt, mikor ti még együtt sem voltatok, ahhoz neked konkrétan semmi közöd nincs. Szóval eléggé buta leszel, ha ezért csinálsz egy felesleges vitát a pároddal. Csak ahhoz van közöd, ami a ti kapcsolatotokban zajlik.
2019. nov. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!