Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki szakítás után jóban tudott maradni az exével?

Figyelt kérdés
2019. nov. 22. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a mi helyzetünk annak számít-e: nem vagyunk rosszban, ritkán teljesen random dolgok miatt beszélünk, de amúgy sehogyan sem vagyunk.
2019. nov. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jóban vagyunk, de nem játsszuk el, hogy mekkora barátok maradtunk. Ha úgy alakul, hogy összefutunk, tudunk egymással normálisak lenni, megkérdezni, hogy mizu, aztán menni a dolgunkra. Le tudok vele ulniegy asztalhoz bármikor, egy ideig fel is köszöntöttük egymást, de ez az utóbbi időben annyira nem jellemző.


Annyi ember van a világon... Én nem utálom az exem, mert anno is okkal választottam. Viszont okkal lett vége is, nem vagyok annyira elkeseredett meg magányos, hogy barátként továbbra is kapaszkodjak belé.

2019. nov. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem igazán. Legalább is egyikkel se beszélek gyakran. Némelyik felbukkan pár év múlva(kb 4-7, de volt már példa arra is, hogy 10 év után keresett meg), de igazából ezeknek sincs értelme. Játsszák az eszüket.
2019. nov. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van akivel igen van akit mar csak lehányni tudnék 😁
2019. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Két exemel is kifejezetten jó a viszonyunk. Néha összejárunk meginni valamit,és beszélgetni, de neten is tartjuk a kapcsolatot. Vannak időszakok, amikor naponta dumálunk, van, amikor pár hónapig nem. Mikor épp mennyire elfoglalt a másik.

Mindenkinek van új kapcsolata, egyikük már házas, és épp az első babát várják. Szóval nem kényszer meg magányosság miatt keressük a másikat. Nyilván ez nem egyből a kapcsolat után alakult ki így, hanem idővel.

2019. nov. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legelső párommal egész értelmesen állunk egymáshoz, ehhez mondjuk kellett 6 év szakítás után. Ha találkozunk, el tudunk beszélgetni, meg néha megkérdezzük egymástól, hogy mizu, de ennél több nem.
2019. nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én szerettem volna, Ő nem
2019. nov. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!