Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálom a szakítás óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálom a szakítás óta még jobban magam?

Figyelt kérdés
Sose volt önbecsülésem, de most még utálom is magam. Nekem még nem volt olyan férfi az életemben aki szeretett és megbecsült volna. Az utóbbi exem is átvert, és szakított velem. Örültem hogy végre valaki rendesen udvarol nekem, ajándékokat vett nekem, bókolt állandóan, aztán mégse voltam jó. Ugyanis hozzám úgy igazán sose udvarolt rendesen senki. Annyira szeretném tudni annak a titkát, hogy én miért nem kellek senkinek, de nem jövök rá, meg azt is hogy más nőknek miért sikerül a pártalálás. Tőlem vagy csak szexet akarnak, amit nem adok meg, vagy olyan pasi ismerkedne akinek van barátnője, vagy csak szimplán nem érdeklem eléggé. Sose tartottam magamat elég jónak.
2019. nov. 24. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Pontosan azért nem kezel megfelelően senki mert nulla önbecsülésed van, nem hiszed, hogy érdemelsz jobbat. Akinek van önbecsülése az tudja, hogy milyen bánásmódot érdemel és nem adja lentebb ennél. És a párjának is egyértelmű, hogy vele nem lehet rosszul bánni. Ha te nem becsülöd magad más sem fog.
2019. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne utáld emiatt magad! A párkeresés - szerencsejáték: bejön vagy sem. Kitartás.

Van egy régi sláger, aminek egyik sora:"Az egyiknek sikerül, a másiknak nem, a Sors néha nem tudja, mit akar...".

2019. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy lány aki hasonló cipőben járt. Nem becsülte magát és úgy gondolta hogy nem kell a kutyának se. Aztán amikor közelebb akartam kerülni hozzá akkor előadta a szokásos szöveget hogy ezzel ő nem tud mit kezdeni.


A barátomnak szintén volt ilyen barátnője, aki egy év után rájött hogy nem is szereti a srácot és simán dobta őt. Persze azóta van önbizalma a csajnak mert ugródeszkának használta a barátomat...


Szóval ne izgulj, mindenkinek megvan a maga problémája, nem vagy egyedül ezzel.

2019. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az önbecsülési problémádon kívül, arra sem árt majd rájönnöd, hogy miért mindig a kreténeket fogod ki....


Talán máshol, más környezetben, másfajta embereket kéne megismerned...

2019. nov. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!