Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki eddig minden párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki eddig minden párját megcsalta az megtud változni?

Figyelt kérdés

Férfiről van szó. 28 éves.

Engem is úgy ismert meg, hogy mással élt együtt.

Egyutt élünk mar es tudom mikor hol van stb.

De a múltjából kiindulva nem bízom benne


2019. dec. 12. 14:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva a válaszom nagy IGEN


Eddig nem volt olyan kapcsolatom ahol nem léptem felre.

Most már 3 éve vagyunk együtt a párommal és meg csak fel sem merült bennem h felre lépjek.


Hogy miért?

Eddig mindig olyan lányokkal voltam akik féltékenyek voltak semmi önbizalom, mindig probléma probléma hátán ha tehették volna kalitkában tartanak. Eredmény.. mindig másnál kerestem a kiutat a rossz kapcsolatból .


Jelenleg a párom a leg magabiztosabb, nem vitatkozik nem akar eltiltani senkitől szabadon hagy. Sok a kommunikáció köztünk és őszinték vagyunk, nincs vita és ha gond is akad nem a hibásztatas az első gondolatunk hanem a megoldás megkeresése. Életem legjobb kapcsolata. És első olyan lany akivel össze is akarok házasodni.

2019. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is magamból indulok ki, és a válaszom nekem is igen. 28 évesen ismertem meg a férjem, előtte soha nem voltam hűséges egyetlen párkapcsolatomban sem, bár nagyon hosszú párkapcsolatom nem is volt, 1-2 évig tartottak a komolyabbak is, de a csak pár hónapig tartó románcok alatt is hűtlen voltam. Nem egyszer-egyszer, hanem többnyire folyamatosan.

Ezzel szemben a férjemmel 3.5 éve vagyunk együtt, és sosem csaltam meg, nem is érzek kísértést soha, de ha majd valaha éreznék is nemet mondanék magamnak. Ő számomra a tökéletes férfi, hülye lennék máshoz menni, meg különben is taszít már az, ahogyan régebben éltem meg a kapcsolataimat, már nem ugyanaz az ember vagyok.

2019. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!