Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon jó testű nők rossz házasságban sínylődnek, holott minden héten akár 10 pasi is juthatna nekik?

Figyelt kérdés
Ennek ellenére semmit nem lépnek, tűrik a megaláztatásokat. Miért ilyen szolgahajlamúak?
2019. dec. 12. 19:43
 1/10 Izabella220 ***** válasza:
64%
Mert a szépség múlandó, a család meg nem.
2019. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Igaz, még nem vagyunk házasok, de mindketten szeretnénk majd egyszer oltár elé állni.

Nekem az egymást iránt érzett érzéseink és szerelmünk sokkal többet ér, minthogy idegen pasik farkait dugassam magamba. A páromnak is van, és más férfiakkal ellentétben, benne a többi, külső és belső részét is szeretem.

Mondjuk a dologhoz hozzátartozik, hogy a párom sose alázott még meg, és én is messze vagyok a szolgahajlamúságtól.

23L

2019. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

"holott minden héten akár 10 pasi is juthatna nekik?"


És ebben NEKIK (a nőknek) mi lenne a jó? Áruld már el, kérdező, komolyan kíváncsi vagyok.

2019. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

És milyen az a 10 pasi? Eleve 8 sose merne szembeszállni az agresszív exével, nem tudná megvédeni.

A jó test az nem csak úgy van, oda kell edzés, diéta, jó élet drága pénzért, esetleg plasztikai sebész... 10 pasiból 9 nem tudja, és nemis akarja ezt biztosítani. Azért nem ok nélkül vannak ám egy car alakkal a csinibabák sem...

A maradék 1-2 meg ugyanolyan agresszív idegbeteg pöts, és nem nyerne vele semmit.

2019. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Barnabas333 ***** válasza:
30%
Na az ilyen kérdések miatt gondolkodom mit keresek itt ... 42f hány olyan nőt ismersz ? Minden piszok gazdag pasija van és ha kell simán tart a csaj szeretőt...Nekik van a legjobb életük ezen a sárgolyón ...
2019. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

"Nekik van a legjobb életük ezen a sárgolyón ..."


Ez csak egy egészen nyomorúságos és totál alantas nézőpontból tűnik így.

2019. dec. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát én is így vagyok.

Sok pénzbe nem kerülök, mert csak egy futópad van, és Nagyon keveset eszek.

Bár nem vagyok 20eves, de sokat letagadhatnek.

Állítólag.


Ahogy találok munkát lépek.

Az egyik válaszoló jól írta , hogy az agresszív nárcisztikus exel nem sokan mernek ujjat húzni.



Ez a nagy büdös igazság.

2019. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja, és az idegbeteg pitsa alltalaban a férj miatt az.


Nem mindig,de általában igen.

2019. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert az ilyen nők általában nem lelkitársat, hozzájuk igazán illő társat keresnek, hanem pénzeset és/vagy menőt.

Más pedig nem jó nekik.

2019. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 peca1000 ***** válasza:

A pénzes, jóképű legényeknek ára van.


Ezt (és mást is) le kell nyelniük, ha ilyen pasit akarnak :D

2019. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!