Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom barátnői szerint jófej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom barátnői szerint jófej és kedves vagyok. Magyarul rossz pasi?

Figyelt kérdés

Kérdezte tőlük hogy első találkozás után mit gondolnak rólam. “Na milyen” pontosan ezt kérdezte.

Számomra ezek a válaszok azt jelentik hogy ronda vagyok szerintük. Ha jó pasinak tartanának akkor valami olyasmit mondtak volna hogy “helyes, jó pasi, szerencsés vagy” nem azt hogy kedves és jófej mint valami kölyökkutya.


2018. okt. 9. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha van csajod, mit érdekel, milyen pasi vagy?


olyan pasi vagy, amilyen nő a nőd.

2018. okt. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Kedvelnek, örülj neki
2018. okt. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd féltékeny tipus, akkor lehet, hogy direkt nem akartak ennél többet mondani.
2018. okt. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy barátnőm megkérdezi, mit gondolok az új pasijáról, én is ilyeneket szoktam mondani. Eszembe nem jutna, kapásból rávágni, hogy fúdehelyes, nem akarnám, hogy félreértés legyen, hogy esetleg azt higgye, bejön a pasi. Később... habár nem, később sem mondtam még a barátnőim szemébe, hogy jól néz ki a pasijuk, szerintem az olyan "etikátlan".
2018. okt. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez a lehető legjobb válasz! A barátnők nem fognak nyáladzani rád, nem is illik. Meg amúgy is... kinek képzeled magad?
2018. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem jelenti azt. Mi sem mondunk olyan egymás barátjára, hogy de szexi stb. Egyrészt nem ezek a lényeges dolgok, másrészt megtartjuk a másik pasijától a távolságot.

Egyébként miért érdekelnek a barátnői?

2018. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!