Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Megismerkedtünk egy fiúval az interneten keresztül már egy fél éve ennek. Azóta nap, mint nap beszélünk, sokszor órákon át, de ha valamelyikünknek nincs ideje, akkor is köszönünk, és mondjuk, hogy bocsi, de ma nem leszek itthon, és nem tudunk beszélni.

Szóval nagyon kiismertük egymást ez idő alatt, bármi baja volt a másiknak, mindig meghallgattuk egymást, és segítettünk túllépni a nehéz helyzeteken. Ha valami öröm ért minket, azt is megosztottuk egymással.Nagyon kedves, aranyos, megértő, lehet vele komolyan is beszélgetni, de ha úgy van, akkor hülyéskedni is. Ezáltal én nagyon is megszerettem, talán túlságosan is. Ugyanis azt hiszem, hogy beleszerettem.

Tudom, hogy ő kedvel engem, de csak úgy mint egy barátot, semmi több. Van egy lány, akit nagyon szeret.

Mit tegyek?

Kell egyáltalán tennem bármit is?

Esetleg maradjunk továbbra is barátok, vagy mi legyen?

(és még velem ilyen nem volt, hogy így személyes kontaktus nélkül beleszeressek valakibe, főleg, hogy láttam róla képet, nem egy túl jó pasi, sőt! egyáltalán nem is tetszik, mint fiú)

15/L (a fiú 17 éves.)


2011. máj. 5. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van párja, akit szeret, jobb, ha nem is akarsz több lenni, mint barát. Csak elronthatsz mindent. Sajnálom.
2011. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a lány nem a párja, csak szereti a lányt, viszonzatlanul, ugyanis őt egyáltalán nem érdekli ez a fiú.
2011. máj. 5. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem beszélgess vele továbbra is, ebből még bármi lehet főleg, ha a lány nem is akar tőle semmit: a viszonzatlan 'szerelmek' el szoktak múlni, te meg ottvagy neki.
2011. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hozd fel témának hogy hiányzik már egy fiú. Valaki olyan aki rendes mint ő és meghallgat és akivel legalább ennyire élvezed a társalgást. Elsőre csak ennyit mondj. Ha ráharap akkor beszélgess tovább, pl. kérdezz rá ő milyen lányt keres maga mellé. NE kapkodd el, lassan adagold be neki a dolgot. Engem így szedett össze az exem.

26 ff

2011. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már próbáltam neki így adagolni, és azt mondta, hogy érti mit akarok ezekkel mondani, de "inkább nem mond rá semmit".
2011. máj. 5. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:
hát, ha nem szeretne erről beszélni akkor szerintem eléggé esélytelen, mert nem szeretne megbántani de nem akar tőled semmit barátságon kívül. maradhatsz vele barát de próbálj túllépni rajta
2011. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!