Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, mikor egy férfi bejelöl egy nőt Facebookon, de semmit sem ír neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nem vagyok jártas a Facebook-os ismerkedésben, nem is tartom ismerkedős oldalnak, nincs is sok ismerősöm, csak azok akiket tényleg ismerek személyesen is.


Ma láttam, hogy bejelölt egy férfi, akit nem ismerek.


Megnéztem a képeit, hátha láttam már, de nem ismerős, van egy közös ismerősünk, egy volt kolléganőm, gondolom így találhatott meg.


Üzenetet nem írt, az engedélykéréseknél sem láttam.


Gondolom ismerkedni akar, de mivel nem ismerem nem szívesen jelölném vissza. Arra gondoltam, hogy írok neki, és megkérdezem, hogy miért jelölt be, van értelme, vagy jobb, ha figyelmen kívül hagyom?


Köszönöm a válaszokat.


2019. dec. 14. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Inkább hagyd figyelmen kívül. Mit vársz az ilyen idegeneket szó nélkül bejelölgető pasiktól? Sok értelmeset nem lehet.
2019. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hellmano ***** válasza:
45%
És mit gondol egy nő, amikor ugyanígy jelölget... ez épp olyan. Én sem szeretem, ha jelölgetnek össze-vissza. Ne írj rá, mert minek a másik meg inkább tiltsd le, ha nem ismered.
2019. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én vagy figyelmen kívül hagyom vagy letiltom.
2019. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2: Igen, ugyanolyan, de most ez volt a kérdés, nem az.
2019. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1-es és 3-as igazatok van, azt hiszem tényleg jobb, ha figyelmen kívül hagyom, és nem fogadom el a jelölést.


Őszintén nem vártam tőle sokat, biztos nők is csinálnak ilyet, én nem, ezért is kérdeztem meg, mit gondoltok arról, hogyha valaki így ismerkedik, és egy szót sem képes írni neked.

2019. dec. 14. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Én idegeneket nem jelölgetek be, csak akit ismerek valahonnan, az lehet egy facebook csoport is, ahol előzetesen már beszélgettünk, lehet kolléga, volt sulistárs, akit évek óta nem láttam... stb.

Egy időben még rákérdeztem az ilyen jelölgetőknél, hogy ismerjük-e egymást valahonnan, de már ehhez sincs kedvem. Nemrég egy ismerősöm ismerőse írt rám, de mivel ő nem ismerősöm, ezért azonnal nem is láttam az üzenetet, viszont nem szeretem az ilyen sunyiskodást, legalább a közös ismerősünkkel közvetíthetett volna, hogy egyáltalán van-e értelme rám írni, egyszer már előfordult ilyen, és vagyok is olyan jóban azzal az ismerősömmel, hogy egy ilyen közreműködés nem kínos. Így csak szó nélkül letiltottam, egyébként kapott volna egy korrekrt nemet.

2019. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyeneket sohasem igazolom vissza, de el sem utasitom.

Aki iras nelkul jelolget, az csak virtualis kukkolo nekem.

2019. dec. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!