Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként tényleg gáz bejelölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként tényleg gáz bejelölni egy férfi ismerőst facebookon?

Figyelt kérdés

Oké, tudom...gyerekes. DE! Nem én vagyok az aki kombinál. Be akartam jelölni ismerősnek egy férfit akit napi szinten látokés közös ismerős a barátommal. Elég jóban vagyunk.

Barátommal nem lakok együtt, a férfi pedig az ő lakótársa. Ő házas. Szóval mind ketten foglaltak vagyunk. Egy férfi ismerősöm (41éves) szerint ne jelöljem be mert félreértheti, tök mindegy, hogy mindketten foglaltak vagyunk.

Most komolyan? :D Én már nem értem mi folyik a mai világban.

Én 27 a kérdéses férfi pedig 44 éves.



2018. aug. 26. 23:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja amúgy a férfi családja másik országban van. Ezért lakik albérletben
2018. aug. 26. 23:44
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
És ha bejelölted akkor mi lesz?
2018. aug. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha félre érti akkor az az ő baja!
2018. aug. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát ez az én kérdésem is. Ha bejelölöm akkor mi lesz? Én se értem. Csak most kiváncsivá tett, hogy tényleg így van-e, ha egy nő bejelöl egy férfi ismerőst már kombinálni kell? :/
2018. aug. 26. 23:53
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy nő jelölt már be, de nem kombináltam. Ha rám is írna, az már más tészta.
2018. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyébiránt nem értem, miért akarod bejelölni? Haverkodni akarsz vele?
2018. aug. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Már összehaverkodtunk. De ha ennyire baj meg félreérthető akkor nem jelölöm be :D
2018. aug. 26. 23:59
 8/17 anonim ***** válasza:
Csak nem értem, mit nyersz vele? Ha olyan jóban vagytok akkor telefonon eléritek egymást, ha meg mégsem vagytok olyan jóban, ettől nem lesz más.
2018. aug. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, manapság a facebook már hozzánőtt az emberek mindennapjaihoz. Gondoltam miért ne legyen meg facebookon. De tényleg, ha ez félreérthető akkor nem jelölöm be.
2018. aug. 27. 00:06
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Jelold be. Kit erdekel mas mit gondol.

N/36

2018. aug. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!