Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a bunkó pasikkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a bunkó pasikkal?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe kezdek beleesni.

A probléma ott kezdődik, hogy nagyon bunkó. Igazából nem is értem miért történik ez. Mindig is a kedves pasikat szerettem.

Nem tudom mit kezdjek a bunkózásával. Rettentően utálom, ha valaki bunkó. Ez pont az az emberi tulajdonság, amit nem tudok tolerálni.

Szerintetek le tudom szoktatni?

Ti mit kezdetek a bunkó pasikkal?

Komolyan úgy érzem magam, mint egy tinilány az első szerelmével, pedig igencsak ütöm a 23at.


Egyébként akkor bunkó igazából, amikor valami nem úgy történik, ahogyan azt ő szeretné, vagy amikor megsértődik. Amúgy tud kedves is lenni.


2010. júl. 20. 03:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, nem fog megváltozni, és így szeretted meg, ha megváltozna lehet, hogy nem szeretnéd:)
2010. júl. 20. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kezdjek. Szinte megijedek tőle, amikor nem jön össze amit szeretne. Olyankor csúnyán beszél meg ilyesmi. Az igazat megvallva mondjuk azt vettem észre, hogy manapság inkább visszafogja magát és csak csendben duzzog, de eleinte még a "p.csába" is elküldött.
2010. júl. 20. 03:47
 3/18 anonim ***** válasza:
Ilyneke vagyunk mi bunkók, de sebaj..., de inkább ne kérd, hogy játsza meg magát a kedvedért.:)
2010. júl. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem kérem. Inkább szeretnék valamit találni arra, hogy megbékítsem. Talán ha megölelném vagy ilyesmi, de félek, hogy ellökne vagy bunkózna.
2010. júl. 20. 03:49
 5/18 anonim ***** válasza:
szerintem meg, ne szólj hozzá egy ideig, amig kidühöngi magát... én sem vagyok tizenéves és tudom hogy mivan szóval hallgass rám
2010. júl. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Vagy akkor inkább jól sértődj meg te is.:)
2010. júl. 20. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

De ha nem szólok hozzá az olyan, mintha nem foglalkoztatna, hogy ő éppen mit érez vagy hogyan törődik velem. Ha pedig én is megsértődök akkor félek, hogy ott hagy vagy hasonló.


Ahhoz mit szólnátok, hogy megkérem szép, nyugodt hangon, hogy ne legyen már ilyen bunkó? Vagy mondom megkérdezem, hogy most miért csinálja ezt velem?

2010. júl. 20. 04:34
 8/18 anonim ***** válasza:
te tudod, azt tudom hogy nekem jó ha békénhagynak egy picit
2010. júl. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát igen, inkáább hagyjanak békén, minthogy a szkásos női vinnyogást kelljen elveiselnem, hogy -Miért csubálod ezt velem, brühühü...
2010. júl. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azert bunko mert nem kellesz neki.
2010. júl. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!