Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lelki oka van? Mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lelki oka van? Mitől érzem így? Miért van szükségem Visszaigazolasra? Mi lehet a megoldás rád?

Figyelt kérdés

Problémám a következő...

Azokkal a nőkkel akikkel közelebbi kapcsolatba kerültem, mint "lelki",testi, de nem teljesedett ki a kapcsolat, szakítás lett a vége, utána idővel Visszaigazolasra van szükségem tőlük, nőktől.

Hogy ahogy megismertek, az a férfi vagyok akivel a kapcsatunk legjobb időszakában ismertek.


34F (férfi not female)



2019. dec. 16. 02:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez önbizalom hiany. Ha egy nonek os folyton onigazolas meg visszaigazolas kell pasiktol hogy de szep, pl instan allandoan vonaglik, es ujra es ujra vonaglik hogy dicserik, ez mi ha nem az? Amigy enis ebben a betegsegben szenvedtem :D, egy jo parkapcsolat vetett veget ennek a szerencsetlen kizdelemnek, es leginkabb az onismeret tanulasa (tudatosan). Azota mai szemmel allati cikinek tartottam a vonaglast, es csak elnezoen mosolyog azon, aki meg “itt tart”.
2019. dec. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Massziv önbizalomhiányod van. Amúgy ez a viselkedésminta a nőkre jellemző inkább.

"Ugye szép vagyok, ugye csinos voltam?, stb"

2019. dec. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!