Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsot adni, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni, mi lenne a legjobb nekem ebben a szituációban? (elengedni valakit)

Figyelt kérdés

Kicsit hosszabb sztori.

Tehát párkapcsolatban élek már néhány éve, voltak hullámvölgyeink. A párom egyszer megcsalt, majd szünetet kért tőlem. Ez időben megismertem valakit, akivel nem hasonlítunk, mégis sokat segített nekem abban az időszakban lelkileg, valahogy megfogott. Én nem tudtam eldönteni mi legyen,mert a páromat még nyilván szeretem. Ő megígérte más lesz minden, ha újrakezdjük. Azóta tényleg kenyérre lehet kenni.

A másik srácot nyilván bántotta ez, de egyáltalán nem ragaszkodott hozzám, már a szitu előtt sem. Néha közeledett néha pedig elhúzódott.

Szoktunk találkozni még, teljesen más, nagyon távolságtartó, de barátságos. Azt sem hagyja,hogy barátok legyünk, elzárkózik eléggé,de élőben kedves általában. Néha valami okból jelentkezik, hogy gondol rám pl. facen berak egy csoportba. Ha írok neki, akkor viszont nem válaszol, élőben ezt megkérdezve, nem indokolja. A viselkedése bánt, és nem is tudom kiverni őt a fejemből.

Mit tegyek?

El kellene engednem,igaz?

Búcsúzzak el tőle élőben? (Ami neki szerintem könnyen menne, de picit belesajdúlna a szívem ha többet nem látnám)



2019. dec. 16. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szükség teátrális búcsúra!

Meghoztál egy döntést, amihez ő tartja magát, nyilván jólesne, ha teperne, de idáig sem tette, ő szimplán egy ismerős, akivel esetleg netalántán, ha az univerzum is úgy akarja, akkor lehetett volna valami..

2019. dec. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy kicsit trükkös vagy te, nem? A pároddal vagy, de közben arról a másikról fantáziálsz. Ejnye-bejnye.
2019. dec. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A másik semmi komolyat nem akart tőled, nem kell neki előadnod a drámát, pont leszarja. Azt is tudja, hogy egyik fasziról a másikra ugranál simán.
2019. dec. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!