Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek bejönnek a magas nők (180+)?

Figyelt kérdés

Nektek tetszenek a magas nők, vagy inkább az átlagos magasságúak?

Úgy vettem észre hogy a magas nőkhöz sokszor nem mernek odamenni a férfiak. Ti is voltatok már ilyen helyzetben hogy nem mertetek odamenni? Ha igen, miért?



2019. dec. 17. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bejönnek, és odamegyek. 190 cm F
2019. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Persze hogy bejönnek.

F40,192cm

2019. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én 196 cm vagyok és ha minden más is okés, belsőre összeillünk, külsőleg másban is tetszünk egymásnak, akkor egy 180+-os nővel tudom leginkább elképzelni az életem. Fizikailag is jobban összeillünk, pl nem kell hajolgatni a csókhoz, az ágyban is kényelmesebb ha közel vagyunk magasságban. De mellette van egy megfoghatatlan része is, hogy egyszerűen csak bejön egy nőn a magasság.


Az a durva, hogy hallottam már ilyet egy magas nő szájából, hogy azt mondta ő nem akar magánál magasabb (190+-os) pasit, mert nem akarja, hogyha lesznek gyerekeik, akkor a lánya(ik) is magas(ak) legyen(ek), mert neki is sok rossz tapasztalata van azzal, hogy ilyen magas nő lett.

Lehet hülyeség és ezt sok magas nő nem így gondolja, de ez nagyon megmaradt. Szóval azóta egy kicsit tényleg bennem van, hogy a magas nők biztos nem is akarnak maguknál magasabb pasit, hanem inkább saját magukkal kb egymagast, 180 körülit. És ha visszaemlékszek az utcán tényleg szoktam ilyet látni, hogy magas nő mellett egy vele egymagas (átlagosabb magasságú) pali van, vagy ritkán akár alacsonyabb is, szóval ki tudja.


Amúgy semmi bajom az alacsony csajokkal sem, pont hogy a legutolsó barátnőm is kb. 165 cm volt, tehát nem csak ezen múlik.

28/F

2019. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem a magas nők az eseteim, azon belül is azok, akik erősek és nem kell azon félnem, hogy hol érek hozzá. Volt 50kg törékeny, pici barátnőm is, szóval kipróbáltam azt a végletet is.

A párom volt kézilabdázó 180cm 75kg, és imádom úgy ahogy van. Én 186cm vagyok 100kg, tökéletesen összeillünk szerintem. Arra oda szokott figyelni a párom, hogy magas sarkúban ne legyen nálam magasabb, de ez engem egy cseppet sem izgat. Ellenben csókolózáshoz tökéletes, a feneke is kézre esik, csak pozitív dolog jut eszembe.

2019. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
180 vagyok, nem néznénk ki jól egymás mellett bármennyire is szép lenne a nő. Jobb ha a férfi 10-15 centivel magasabb.
2019. dec. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
180-181 vagyok. Randiztam ilyen lánnyal, de fura volt.
2019. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
180cm vagyok én is, szóval... nem tudom. Egy 185 centis nő nem nagyon tudna komolyan venni sztem.
2019. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek, de én nekik sajnos nem.

30F (174 cm)

2019. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

#3-as ebben tényleg van valami, ezen már én is elgondolkoztam, de nem feltétlen, hogy a gyerek túlnő mindkettőnket.

180/L

2019. dec. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9.

Ez sajnálom hogy megerősítésre került. Valami olyat reméltem inkább hallani, hogy ez biztos csak az én hülyeségem, csak az én fejemben él ez a gondolat, a magas nőknek amúgy eszébe sem jut ilyen.

Ide kapcsolódó, hogy mi baj azzal, ha a te lányod is olyan magas lesz, mint te? Ilyen gondolatai inkább csak azoknak jutnak eszébe, akik maguk sem fogadták még el saját magukat és inkább a negatív dolgokra emlékeznek. Ezt most nem bántásból mondtam. Magas nőnek is tök jó lenni, mert (ahogy az itteni válaszokból is kiderül) sok férfinak tetszel, plusz még el lehet menni bármikor modellnek vagy kosarasnak is, ami az alacsonyabbaknak nem opció :D

2019. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!