Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek bejönnek a magas nők (180+)?

Figyelt kérdés

Nektek tetszenek a magas nők, vagy inkább az átlagos magasságúak?

Úgy vettem észre hogy a magas nőkhöz sokszor nem mernek odamenni a férfiak. Ti is voltatok már ilyen helyzetben hogy nem mertetek odamenni? Ha igen, miért?



2019. dec. 17. 14:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen, tetszenek, mert általában a lábuk is szép nagy:).
2019. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
(Sok válasz azért nem túl releváns, mert közel 2 méteres válaszolókhoz képest, nem értelmezhető jelenség a "túl magas a nő" probléma. Pedig gondolom, itt ez lenne a lényegi kérdés.)
2019. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A kérdező sehol nem írta, hogy csak vele egymagas férfiakra kíváncsi. Vagy hogy arra gondol, hogy sok férfi túl magas nőnek gondolja őt és ezért nem mer odamenni hozzá. Ennyi erővel arra is gondolhatott, hogy a nagyon magas férfiak miért nem őhozzá mennek oda, miért az alacsonyabb nőkhöz ők is.

De ezt csak ellenpárként írtam, szerintem a kérdező bármilyen férfire gondolt, magasságtól függetlenül.

2019. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

10# régen kamaszként utáltam magasnak lenni, mert aki valamivel kitűnt a tömegből azt tudták mivel szekálni. Mára szeretek magas lenni, mert ezaz ami pont különlegessé tesz, amitől kitűnök a többi nő közül, és bejövök a magas férfiaknak.

Nem rosszból fordul meg a fejemben gyerek ügyben a téma, ha egy jóképű férfival vagyok az jut eszembe biztos szép gyerekünk lesz. Ha kopasszal akkor, jajj csak, ha kislányunk lesz nehogy kopaszodjon majd... de ez miatt nem utasítok vissza senkit, csak vannak ilyen fura gondolatok.

2019. dec. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 nemaRendőrség ***** válasza:

187 vagyok, asszony 182

Tökéletesen illünk egymáshoz

2019. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon is bejönnek! :)

Te milyen magas vagy, hogy ezt a kérdést tetted fel?

2019. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!