Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hajnalok hajnalán ír?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hajnalok hajnalán ír?

Figyelt kérdés

Még csak az ismerkedési fázisnál tartunk, de a csajszi mindig hajnalban van fenn és írogat. Hajnali 1-4 között aktív, többször volt már, hogy elfelejtettem lenémítani a telóm és felriadtam a prittyegésre. Tudom, hogy megy másnap munkába, mikor rákérdeztem, miért van olyan sokáig fenn, mindössze az volt a válasza, hogy ez a kényelmes számára.

Kezd egyre jobban zavarni a dolog, mert az egy dolog, hogy nincs tekintettel arra, hogy én olyankor alszom és ne költsön fel, de így esélyünk sincs beszélni mert pl. éjfél előtt esélytelen őt elérni bárhol.


2019. dec. 17. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha nem akarod, hogy pittyegjen, akkor némítsd le, ilyen egyszerű, nem látom ebben a problémát

"nincs tekintettel"... mármint mire kéne? ez nem egy telefonhívás

azért van a chat, hogy bármikor lehessen írni és akkor olvasod el, amikor tudod, mivel pont ahogy mondtad, nem mindenki ér rá ugyanabban az időben, nem kell azonnal reagálni

2019. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra gyanakodsz, hogy vámpír?

Randiztatok már napfényben?

2019. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy egyedülálló?
2019. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annak mondja magát. Mondjuk szokott más srácokkal is levelezni, tudom, a talink alatt is végig prityegett a telója, bár ez nem mérvadó.
2019. dec. 17. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
A helyedben hagynám. Ha tényleg érdekled ezt a nőt, emberi időben is elérhető lenne számodra.
2019. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden nőnek pityereg a telója (egyszerűen óriási rájuk a kereslet), aki egy kicsit is csinos. Exemmel mikor együtt voltunk, 10 percenként írt egy idegen férfi, hogy látta itt, hogy látta a munkahelyen (gyár, de ő volt az osztályvezető, azok meg több százan a munkások).
2019. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs okostelefonom és még mindig elképedek azon, hogy vannak, akik pittyegőre állítják a telefonjukat. Ki a fene akar minden Fb és e-mail és mittudoménmilyen üzenetről azonnal értesítést kapni??? Hagyjanak engem élni, de miért kell nekem azt feltételeznem előre, hogy van olyan ember, aki kényszert érez arra, hogy állandóan zaklatni hagyja magát a pittyegésekkel. Én naponta egyszer leülök a gép elé, megnézem az üzeneteimet, így is ott ragadok, nem hiányzik nekem még, hogy nap közben is függővé váljak. Szóval ha lenne okostelefonom, az enyém akkor se pittyegne. Ha sürgős, hívjanak telefonon, ami nem sürgős, az mehet e-mailben, aztán megnézem ha van időm. Azon viszont fel vagyok háborodva, hogy munkahelyi sürgős üzeneteket is képesek e-mailben küldeni, szabadságom alatt is és elvárják, hogy reagáljak rá. Mivel vezető vagyok, kötetlen a munkaidőm, de azért húztam egy határt. Ezért a közalkalmazotti vezetői bérért, amit más egy sima végzettség nélkül megkeres, engem ne zaklassanak éjjel-nappal.
2019. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szervezete, ő ilyen. Ha alszol, némítsd le magad, vagy lődd ki a netet, bakker. Meg ismerkedj olyannal, aki a te sávodban van ébren.
2019. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!