Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy valaki azért tetszett, mert nem tetszett?

Figyelt kérdés

Én vele vagyok így:

[link]


2019. dec. 17. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Orvos már látott?
2019. dec. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok én Paúúúkember.
2019. dec. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Deszka nő, melle semmi. Nekem sem tetszik.
2019. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul tetszik, csak nem azt a benyomást kelti benned, mint azok a nők, akiknek a külsejét "objektíve" vonzónak látod?
2019. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen nálam is. Vagy mert volt valami fura az alakján, az arcán, stb.-n, vagy mert a stílusa bejött, de amúgy a nő nem.
2019. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Voltatok már úgy, hogy valaki azért tetszett, mert nem tetszett?


Na már most, ehhez a kérdés, vagy én nem ittam eleget, vagy te sokat :D

2019. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tehát tetszik benne valami, de közben a hibáit is látod, ami nem tetszést vált ki.

Logikailag semmi értelme annak, hogy valaki “azért tetszik, mert nem tetszik”.

Viszont az elōfordul, hogy valaki egyszerre tetszik is meg nem is, mert pozitív-negatív tulajdonságok elegyét hordozza magában.

2019. dec. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Velem volt. Abszolút nem tetszett, nem volt az ideálom, hibái is akadtak külsőleg/belsőleg és mégis.
2019. dec. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A karaktere miatt tetszik, a kinézethez semmi köze. Ezért mondják hogy nem csak a külső számít egy embernél. :D
2019. dec. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem a karaktere miatt. A filmben egyáltalán nem tetszett, és csodálkoztam, hogy miért őt választották a szerepre. De aztán néztem róla videókat youtuebon, és valamiért mégis megtetszett, pedig amúgy nem tetszik se a szeme, se a szája, se a feje formája.
2019. dec. 19. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!