Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy férfi nagyon zavarban van hogyha kettesben vagyunk?

Figyelt kérdés

Munkahelyen pakolgattunk vele és mikor odamentem hozzá, annyira zavarba jött hogy nem is nézett rám ès bénázott.

Zavarta hogy odamentem? Vagy esetleg vonzódik?


2019. dec. 17. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Asszem véletlenül levélben írtam, de átment az a lényeg.
2019. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán vonzódik valamennyire.
2019. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon tetszel neki
2019. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ez biztos?😳
2019. dec. 17. 22:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy nagyon kevés önismerete van.
2019. dec. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rockarc ***** válasza:
100%

Ez jellemzo mindket nemre. Eleg, ha belegondolsz, hogy mennyire zavarba tudsz jonni valaki mellett, aki tetszik neked. A masik, amikor olyan szintu blod hulyeseget mond, hogy azt se tudja utana kinjaban, hogy hova menekuljon.


Igen, ez eleg biztos jel, hogy tetszel neki. Most meg azt hiszi, hogy mindent elcseszett a benazassal. Itt a karacsony, ha szeretnel tobbet tole, akkor kinald meg valamivel, suti, szaloncukor. Legalabb annyira egyenesbe jon, hogy nem vagta el magat nalad. Kerdezd meg tole, hogy mennyire izlik? Bar a valasz boritekolhato, de legalabb ugy tud bokolni, hogy van mire. Ha feldobod a labdat neki, akkor le fogja csapni. Koszond meg, es mondj a vegen valami olyasmit, hogyha legkozelebb pakolni kell, akkor szoljon neked is. Garantaltan leboritja a iratokkal teli polcot, hogy legyen mit pakolni.


43F

2019. dec. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te egy jófej pasi lehetsz😊
2019. dec. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os, ez nagyon aranyos 😍 Próbálom kifejezni a szimpátiámat, mert nagyon tetszik nekem, de én sem merem, mert félek a leégéstől :( Nem tudom, hogy vajon akarna-e tőlem valamit :(
2019. dec. 18. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!