Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/Lányok nektek mik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok nektek mik az elvárások anyagilag egy 23 férfi irányában?

Figyelt kérdés
Mert kezdem azt érezni, hogy az autó ami nem lehet egy Swift hanem minimum egy Jetta vagy régi BMW kell legyen. Az albérlet de inkább saját lakás ahol nincs más. Ezek kezdenek minimum elvárások lenni a férfiak irányban.

2019. dec. 18. 10:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%
Azt hogy bmw vagy jetta irreális de egy lakas elvarható
2019. dec. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
23 évesen még nem vagy férfi.
2019. dec. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
23 évesen max akkor van valakinek saját lakása ha a szülei gazdagok és megveszik neki, de önerőből képtelenség mert csak tegyük fel hogy érettségi után elkezdett dolgozni akkor 4 éves jövedelem birtokában van ami mint tudjuk nem elég egy lakásra. Tehát szerintem ilyet nem kellene senkinek se elvárni. Ha valaki albérletbe lakik az jó dolog de viszont nem tud félre rakni ezáltal kétségbe vonom hogy ilyen embereknek lesz valaha saját lakásuk. Szóval akármennyire ciki szülőknél otthon lakni, szerintem ez a legpraktikusabb. A BMW pedig már irreális.
2019. dec. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Én max egy viszonylag stabil munkahelyet várnék el. A többi meg jön az évek mulasaval.
2019. dec. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Igen stabil munkahely és jövőkép
2019. dec. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell pénz, lakás, kocsi. Legyen egyetemet végzett jó szakmával. Akkor már bizonyított hogy van benne ambíció. Van elképzelése is tesz is érte.
2019. dec. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%
22 évesen lett lakásom hitellel 2 év munkaviszony után. Az önerőt összeszedtem annyi idő alatt. Nem kell ehhez gazdag szülő csak nem kell tékozolni. Nekem egy szülő sem segített
2019. dec. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%
Én kb. semmit nem várok el 21 éves egyetemistaként, amennyiben ő is tanul még, nem meglepő, ha nincs stabil állása, pláne saját lakása. Szülni sem jövőre tervezek, hogy ennyire sürgős legyen számomra a közös, szülőktől maximálisan elszakadt élethez szükséges feltételek megteremtése. Az autómárkákat konkrétan megkülönböztetni sem vagyok képes egymástól, idejét sem tudom, mikor ültem kocsiban utoljára. Szerintem eltévesztetted a kiszemelt korosztályt.
2019. dec. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó válaszolóval teljes mértékben egyetértek.
2019. dec. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem közösen kell gondolkozni, nem elvárni.

Persze ne legyen ingyenélő.

2019. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!