Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról hogy "mindig a nő választ"?

Figyelt kérdés

Olvastam, hallottam több olyan cikket, elméletet a párkeresés kapcsán amelyek arról szóltak hogy többnyire tulajdonképpen a nő választ párt, a nő teszi meg az első lépést/lépéseket azzal hogy jeleket ad finoman a férfiaknak, akik miután ezeket tapasztalják, kezdeményeznek.

Nyilván vannak olyan esetek ahol a nő észre sem vette az adott férfit, eleinte nem tetszett neki, avagy eleve a nő kezdeményezett a férfi felé mimden egyéb nélkül. Szóval nem akarom azt állítani hogy az esetek 100%-ban igaz. Sőt igazából ezzel az állítással sem értek teljesen egyet de kíváncsi vagyok ki mit gondol erről.

Hogy tulajdonképpen a nők "választanak" többségében férfit, akinek finoman jeleznek hogy szabad a pálya.

Ez csak egy elméleti kérdés, kíváncsi vagyok mások véleményére.



2019. dec. 17. 21:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
En az utóbbi idoben neten ismerkedtem, rengeteg ffi vagy nem irt vissza egy ido utan vagy elhivott randira de utana nem lett belole semmi (pedig igent mondtam es azutan egyaltalan nem keresett), randi utan eltunt, randi elott tunt el stb. Szoval nem, nem hiszem ezek alapjan, azzal h a srac le se szolit vagy nem ir/eltunik mar valasztott.
2019. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy is. Egy kapcsolathoz 2 ember kell.
2019. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amúgy a férfi választ ...Na most tegyük fel ,hogy tetszik nekem egy pasi, de ő nem udvarol, na ő választ hogy kinek szeretne udvarolni .
2019. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Meghallgattam a tegnapig videót?


Igaza van.

2019. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
79%

2 emberen múlik ahogy írták.


Komolyan mintha egyesek valami szent törvénykönyv szerint élnének.


Mintha létezne olyan törvénykönyv amiben le vagyon írva, hogy , hogyan kell ismerkedni, ki lépjen először és ki ne...


Baromság ezaz egész..


És ezekkel az ostoba játszmázásokkal nem tudni mennyi de mennyi embert engedtünk el magunk mellett.

2019. dec. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Az internetes ismerkedés lehet nem a legjobb példa erre a kérdesre, igazából nekem az annyira mesterséges hogy (amúgy sosem csináltam) igazából el sem tudom képzelni hogy ott mi hogy megy.


Persze nyilván ez is igaz hogy hiába jelez vagy próbál jelezni a nő, flörtölni ha a pasi nem vevő rá. Ha nem akar neki udvarolni nem fog.

Itt inkább arra gondolok hogy sok esetben a férfiak addig nem feltétlen próbálkoznak amíg nem látják a nőn hogy lehet. Miután azt tapasztalják hogy a nő részéről oké lenne a dolog, azután próbálkoznak csak. Nyilván nem mindig.

2019. dec. 17. 21:56
 7/37 anonim ***** válasza:
60%
Egy nő simán elérheti, hogy olyan pasi udvaroljon neki, aki amúgy nem is tenné. Én legalábbis már estem ilyen lányba bele. Egyetemen igazából eleinte észre se vettem, de ő sokszor szemezett velem, meg 'véletlenül' közel állt hozzám v. hozzámért ,vagy csak mosolygott, vagy pont akkor volt ott egy helyen,amikor én is, vagy mellém ült órán,röhögött a vicceimen, beszélgetést kezdeményezett velem. Tehát ezek még így önmagukban semmit nem jelentenek, de ha egy lány így áll hozzám, akkor én előbb utóbb elhívom randizni, mert jólesik ha valaki így áll hozzám és meg is tud tetszeni, még ha korábban nem is nagyon vettem észre. Persze nyilván csak akkor ha finoman csinálja, ha átesik a ló túlsó oldalára és nagyon erőlteti, az kiábrándító. De finom jelzésekkel simán el tudja érni, hogy teljesen belezúgjak. Sajnos sokan úgy is elérik ezt, hogy nem is ez a céljuk.
2019. dec. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

#5 Természetesen a két emberen múlik. De pl a férfiak többnyire azt hangoztatják, ismerősi körben is ezt tapasztalom és valahol (mint nő) egyet tudok érteni azzal hogy ők kevésbé válogatósak, kevésbé konkrétak. A nők sokkal specifikusabbak tudnak lenni ízlés terén.

Egy átlagos nőre valószínűleg több férfi mondja hogy "jó nő" mint egy átlagos férfira hogy a nök hogy "jó pasi".

Tehát valahol a férfiak szélesebb skálán mozognak.

2019. dec. 17. 21:59
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azok közül választ, akiknek tetszik. Választhat engem egy elhízott 30+-os anyuka, akinek lila a haja és tele van varrva, de nem veszem jobban észre, mint egy szaró kutyát vagy, mint egy szemetesládát.
2019. dec. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom... sztem ez attól függ mennyire jó nő az nő. Nos, akiket én idáig választottam, mind igent mondott. Az a 4 fő. :) Vagy picit több, mert én hátráltam aztán, szóval nem lett semmi. Na de, én ha választok, akkor aztat a másik fél is tudja. :D Szal, ... Nem tudom.... engem úgy speciell férfi még nem választott. Most megvárom. Ráérek. :DD
2019. dec. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!