Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ma nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ma nagy divat női egyenjogúság-pártinak lenni, de mégsem teheti meg ugyanazt egy férfi, mint egy nő?

Figyelt kérdés

Egy példa.

Szexuális élet: ha egy férfi annál nagyobb király, hogy minél nővel van, akkor egy nőnek is legyen joga minél több férfivel megcsináltatnia magát anélkül, hogy ezért megvetés vagy bírálat érné, pl. lerib_ncozzák.

Akkor ugyanilyen alapon miért esik más megítélés alá a családon belüli erőszak? Ha a nő üt, az teljesen rendben van, mert ez amolyan női dolog, meg amúgy sem csap akkorát (nem a f_szt...), de ha ugyanezt a férfi teszi, rögtön gyáva, elnyomó patriarcha.

Nem vagyok erőszakpárti, különösen nem nőverő. De ez a logika nekem valahogy nem stimmel :).


2019. dec. 18. 16:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a dugásnak a magyarban van olyan jelentése, hogy valamit beleteszel valamibe. Angolul szoktak olyat mondani, hogy she fucked him, a nő dugta meg a férfit, mert ő volt épp az aktusban az agresszívabb, aktívabb. Nem dugott semmit sehova.
2019. dec. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok. Egyrészt a #11 megindokolta, múltkor pont ezt találta itt egy kérdés.

Másrészt olvass vissza, nem azt írtam, hogy nem tud. Hanem nem szoktak. És zárójelbe írtam, hogy volt már kivétel, de az minimális.

(40 nap és 40 éjszaka c. filmben, meg a Szeress most c. sorozatban is volt mondjuk olyan, hogy az elmebeteg csaj leitatta, begyógyszerezte, mikor elaludt, lekötözte az ágyhoz a csávót, és meglovagolta, de ezek nem igazán életszerűek. A másik, hogy a férfinak ez nem fog fájni, mivel szükséges az izgalmi állapot, anélkül lehetetlen. Ha a férfi erőszakol meg nőt, akkor agresszívan, szárazon, kínokat, fájdalmat, sérüléseket okozva a nőnek teszi ezt, ott a nő számára izgalom, orgazmus még a kanyarban sincs.)

2019. dec. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!