Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el az apukámnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el az apukámnak, hogy már pár hete van barátom és nála fogok aludni?

Figyelt kérdés
Most ez lehet hogy egy kicsit furcsa lesz, mert már nem vagyok gyerek, 21 éves lány vagyok. Volt már egy barátom, de az olyan rövid ideig tartott, hogy nem mondtam el otthon, nagyon rosszul is végződött az egész, nagyon megviselt a szakítás, ezért utólag se mondtam el apukámnak. Nem vagyok gyerekes vagy ilyesmi, csak a helyzet az, hogy anyukám 11 évvel ezelőtt elhagyott minket, ezért vele nem nagyon beszélek, apukám pedig olyan sokat dolgozik, hogy ritkán tudunk beszélni, és valahogy nem alakult ki ez a bizalmi viszony köztünk. Még sosem beszéltem vele a férfiakról, szerintem azt hiszi hogy még sosem volt barátom és hogy még szűz vagyok, illetve ő sem szokta mondani, ha randizik valakivel, bár én mindig észreveszem a viselkedésén. Már párszor ott aludtam a barátomnál és olyankor mindig kitaláltam valami olyasmit, hogy az egyetem miatt a barátnőmnél tanulunk és sokáig elhúzódott ezért inkább nála aludtam, de ez lassan kezd kínos lenni, mert ilyen gyakran sosem aludtam egy barátnőmnél sem, illetve hazudni sem szeretnék. Hogy lehet ezt egyszerűen elmondani? Mármint a mondat megvan a fejemben, csak fogalmam sincs, hogy hogyan fog reagálni, és hogy hogyan tudnám jól kezelni a reakcióit. Ma este már el szeretném neki mondani. Egyébként ezen kívül tök normális a viszonyunk, minden mást megbeszélek vele, csak azért az látszik rajtunk nagyon, hogy mindenkit megviselt az, hogy anyukám kilépett az életünkből. A segítségeteket előre is köszönöm.

2019. dec. 19. 16:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ahhoz, hogy jól működjön a kommunikáció egy családban, nem csak én kellek. Sajnos régebben sokszor nem hallgattak meg otthon, anyukámnak túl nagy teher volt két gyerek, apukámnak meg enyhe autisztikus tünetei vannak (elmondom neki valamiről őszintén a véleményemet, és annyit mond hogy ok), ezért nehezen nyílok meg nekik.

Az első barátomat amikor megismertem, rögtön elkezdett udvarolni, szóval nem barátságnak indult vagy ilyesmi. Nyilván nem örülök neki hogy így alakult vele, 8 hónapig nem is érdekelt más, nagyon rosszul éreztem magam és nem járogattam össze senkivel szexelni, van ám tartásom.

Én örülök hogy sokat olvasol, abszolút nem vagyok ellenedre, megértem és elfogadom a véleményedet. De sokkal rosszabbnak látsz, mint amilyen vagyok, meg ha engem elítélsz ezért, akkor a te szemedben nagyon sok lehet a rossz ember, nagyon ritka hogy valaki úgy gondolkodjon, mint te, rám is furán néznek, ha elmondom valakinek hogy hány fiúval voltam és mennyi idő után, ami nyilván nem befolyásol. Ez az ismeretlenül ítélkezés neked sem tesz jót egyébként.

A barátom pedig felnéz rám, amiért nekem ő a második, nem akarta elhinni hogy egy ilyen "csinos, értelmes és kedves" lánynak hogy nem volt dolga több fiúval.

2019. dec. 20. 10:46
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem látnak sokkal rosszabbak pusztán csak előrelátóak méghozzá nagyon jól... a te esetedet rengetegszer láttam! Ezért is írtam azt amit...

Mert a legtöbben nem hogy az első ilyen végzetes hibából nem tanulnak hanem a 10. Ből sem! Ha a barátodnak ez igy megfelel akkor ok az ő dolga, az viszont a te dolgod hogy hulye maradsz és egyik kapcsolatból a másikba fogsz ugrani amik már nem is párkapcsolatok hanem szimpla szex kapcsolatok... amit írtam azt mind tapasztalatból írtam.... és emberek... látod ahogy írtam bagoly mondja verèbnek hogy nagy fejű itt hisztiztél hogy nem ismerlek nem tudok rólad semmit 😂😅😬

És még valami ha enyhe A tünete akkor nem befolyásolja az életet valamint a szociális kapcsolatait sem

2019. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12 meg amiket előtte írtál.

Te nagy tévedésekben vagy. Vagy talán évekig vártál mindig az első szexuális együttlétre minden kapcsolatodban? Ki mondta, ha nem vársz hónapokat akkor azt jelenti hogy majd nem tudod megtartani a párod és még ezer kapcsolatod lesz emiatt. Jesszusom. 😂 Ha normális emberek között történik, akkor nem hagy el egy férfi csak mert jajj megkapott és akkor most el is hagyom. Érdekes kapcsolataid lehettek, az biztos

2019. dec. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Neked is érdekes kapcsolataim lehettek akkor... ha neked a szex előbb van mint maga a kapcsolat akkor szinten ugyes vagy 😅😂😬

Nem kell el hinned, takarozhatsz a “normális” kifejezéssel de mindketten tudjunk hogy ez csak egy kifogás amivel igazolni akaro magad mások elott meg saját magad elott is...

2019. dec. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az megint mas hogy a párod vagy csak valami fèle személy akit nem is ismersz... meg éveket sem írtam sehol... 🤔

De srac vagy hogy ennyire tudod hogy mit gondolnak? 🧐

2019. dec. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!