Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beletudtok valakibe szeretni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beletudtok valakibe szeretni, aki külsőre nem az esetetek? Nem bántátok meg, ha igen?

Figyelt kérdés
2019. dec. 19. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Volt már rá példa, igen. De mire észrevettem, hogy milyen sokat jelent nekem, már mással volt.

23/f

2019. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Volt ilyen, aztán már nem is tűnt "nem az esetemnek"... :D A szerelem sok mindenre képes
2019. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem tudok beleszeretni valakibe, ha nem vonz a külleme. Probáltam, de nem ment. Csak azért kérdezem, mert sose azoknak tetszek, akik nekem tetszenének, és ez fáj. Barátom szerint az a gond, hogy nem adom át magam az élménynek, de sajna, ha nem tetszik valaki nem tudom, mert ha mondjuk neten elkezdek valakivel ismerkedni, aki nem vonz annyira semmi kedvem nincs találkozni vele.
2019. dec. 19. 20:20
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Beletudnék, mert szerintem a személyiség többször fontosabb, és mérvadóbb dolog.
2019. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 peca1000 ***** válasza:

Az első barátnőmnél kellett 2-3 hónap, mrire nagyjából megszoktam az ábrázatát. :)


Ráadásul egy fogbetegség elcsúfította a teljes fogsorát.


De imádtam! :)

2019. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Belső tulajdonság igen is meg tudja szépíteni az embert.
2019. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Nyilván nem mindegy, hogy egyszerűen csak "nem az esetem", vagy hogy egy taszító bányarém. Attól, mert valaki nem az esetem, még nem lesz ronda. Legfeljebb nem a külseje lesz az, ami megfog benne. Igen, lehetséges, és volt is már rá példa. Idővel pedig azt is irtóra megszerettem benne, ami amúgy nem is tetszett. Most mondjam azt, hogy a legnagyobb szerelem volt életemben?
2019. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt rá példa, hogy olyan férfival voltam együtt, aki nem feltétlen volt a zsánerem, de a személyisége megfogott. Sőt őt választottam valaki olyannal szemben, aki külsőre az esetem volt, a kémiai is naaaggyon működött, de nem éreztem iránta többet, így "nyert" az, aki mély érzéseket váltott ki a személyiségével bennem.
2019. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt. Nem tagadom, nekem tetszenek a nagy darab pasik, főleg az izmosak, de az sem baj, ha kicsit pocakos, szeretem ha 100 kg körül van egy pasi.

Azonban egyszer beleestem első látásra egy nagyon magas, vékony pasiba, miután meg összebaràtkoztam vele egyre jobban beleszerettem. Nyilván semmi nem lett.

Sok mindenre képes a szerelem.

2019. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
Igen. Ehhez idő kellet, sok sok együtt töltött pillanat és hogy egy húron pendüljünk. Aztán a hibái valahogy tetszeni kezdtek, ami pedig tetszett benne az tökéletessé tette a szememben.
2019. dec. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!