Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Bántátok már ezt meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Bántátok már ezt meg?

Figyelt kérdés

Tegyük fel benne vagytok egy kapcsolatban. Ami megy megy, több évig,

terveztek stb. Aztán elhanyagoljátok egymást, kiderül mindketten megcsaljátok a másikat. DE... a nő a ti botlásotokat nem tudja meg. Így ti, férfiak lesztek az áldozatok.


Ezek közben megismertek egy másik nőt, akivel megértitek egymást, lelkitársak lesztek. Egy hajszál választ el attól hogy beleszerettek, de mégis az eddigi barátnőt, a megcsalót szeretitek. Vele lefekszetek, kötődtök hozzá.


Ez megy évekig, őrlődtök. Kiderül hogy a barátnőtök megint megcsal, megaláz, de nem ugy mint eddig, hanem minden lehetséges módon ócsárol, hazudik rólad, neked.

Mindeközben ott a megismert nő, aki támasz, aki sosem hazudik aki neked akar jót, aki szeret téged, törődik veled.


De Te ezek után mégis csak a barátnődet akarod, aki ezerszer elhagyott, elhajtott megalázott. Őt szereted.


A másik nővel elkezd romlani a kapcsolat, mert hazudsz neki, hülyének nézed. Kiderül összetörik és megszakítja a kapcsolatot veled.



Sajnos bánok sokmindent,

de én csak a barátnőmért kapartam, akartam őt mindezek ellenére. Még mindig úgy érzem szeretem de már nem tudom mi lenne a helyes.


A kérdésem: voltatok már olyan helyzetben, hogy később jöttetek rá, rossz embert akartatok, rossz után szaladtatok, és azt a lehetőség szalasztottátok el, aki aggódott értetek, aki sosem bántott és becsült?

De már késő?

Félek hogy ezt fogom érezni.

Kicsit kusza lett, de a fejemben lévő dolgok is elég kuszák.

35 F


2018. júl. 30. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ugyanis ennél azért gerincesebb vagyok. Ha valakit szeretek, akkor nem kavarok, és pláne nem fekszek össze mással. Ha tényleg meg akarom menteni a kapcsolatot, akkor teszek érte. Persze, ez nem mindig lehetséges, de olyankor meg okosabb és értelmesebb szépen lezárni. Akkor is, ha még kötődök hozzá. Inkább legyek kis ideig magányos, mintsem egy aljas féreg.

Most mondanám, hogy annál meg azért több tartásom van, mint hogy hülyét csináljon belőlem, de a jelen történetben "egyik kutya, másik eb", megérdemeltétek egymást.

Kicsit későn, de jó lecke volt ez, legközelebb talán érettebben és gerincesebben fogsz te is hozzáállni.


F 35

2018. júl. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.


Lehet hülye vagyok, sőt biztos, de most is úgy érzem, hogy szeretem barátnőmet. És próbáltam ez ellen tenni de nem ment.

2018. júl. 30. 12:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nagyon le lesz pontozva a válasz, de: "Aztán elhanyagoljátok egymást, kiderül mindketten megcsaljátok a másikat. DE... a nő a ti botlásotokat nem tudja meg. Így ti, férfiak lesztek az áldozatok."...

Te is ugyan olyan szemét vagy, mint a csajod, nem kell áldozatot játszani. Ha megcsaltad, azért tetted, mert nem szereted igazán, max kötődsz csak.

Ha úgyis olyan szar az élet a csajjal, akkor el kell engedni, s ha jön valaki, akit megszeretsz, menj utána.

Nem kell reménykedni a szebb jövőben azzal, akit már megcsaltál, vagy ő megcsalt téged, mert aki ezt egyszer megteszi, megteszi máskor is. ENNYI.

2018. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért futsz olyan vonat után amiről még rohadt almával is dobálnak?
2018. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? Ugyanis elég kevés ember akkora marha, hogy volt már hasonló helyzetben.

A legjobb az lenne, ha a barátnőd kidobod, és békén hagyod a másik nőt is. Kis idő egyedül: erre lenne a legnagyobb szükséged. Jelenleg csak egy kapcsolatfüggő marha vagy, aki azt se tudja, hogy kit-mit akar az életben, csak történnek körülötte az esemènyek. Mintha nem lennél hátassal a saját életedre, csak sodródsz. Ebből a szemléletből ki kell szakadnod azonnal.

2018. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon igazatok van.

Gyáva vagyok, de sok sok évig én voltam a szemét akármit tettem sosem volt jo,mindig csak adtam,viszont kételkedést kaptam, se egy jó szót se egy kis törődést.


Most az egyszer a barátnőm "kapar értem", mert rájött ostobaságot csinált, hogy kihasználta az a másik férfi. Eddig én rohantam utána, de le sem tojt. Bár most nem tudom mit is akarok.


De a helyzet nem ilyen egyszerű. Nagyon sokat gondolkodtam mit miért akarok, miért ő az aki kell és miért nem egy olyan ember aki nem aláz meg akinek fontos vagyok. Nem tudok rá válaszolni.


Amikor először megcsalt, az azért volt mert elhanyagoltam. Hajszoltam a pénzt, talpaltam 20 órákat. Tudom hogy ez az én hibám volt. Miattam lett ilyen.

2018. júl. 30. 16:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Te miért csaltad meg?
2018. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem is tudom. Vonzott a másik nő és sértve éreztem magam amiért megalázott a párom. Nem dühből tettem, nem azért hogy visszaadjam. Csak akkor úgy éreztem, hogy nekem is jár, és valami nagyon megfogott a másikban.


Tényleg nem tudom.

2018. júl. 30. 17:07
 9/9 anonim ***** válasza:

"Vonzott a másik nő és sértve éreztem magam amiért megalázott a párom. Nem dühből tettem, nem azért hogy visszaadjam. Csak akkor úgy éreztem, hogy nekem is jár,.."


Innentől ez a kapcsolat halott. (Már előtte is az volt egyébként, de innentől már talán te is érzed)

2018. aug. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!