Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántátok már meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántátok már meg, hogy nem mentetek bele szeretői viszonyba?

Figyelt kérdés

Általában azt bánják sokan, hogy megcsalták a párjukat, de van olyan, aki pont az ellenkezőjét?


Én lettem volna, aki kikacsint a házasságból. Rettentően bánom, hogy nem mentem bele ott akkor.

Nagyon hiányzik, akivel együtt lehettem volna, sajnos beleszerettem.

Végre szabad vagyok, de már nem kereshetem, kapcsolata lett.


Tudom semmire sincs garancia, de "ha..." És sose tudom meg.


2018. márc. 31. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
En belementem es nem bantam meg.
2018. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem többször lett volna rá lehetőségem,életemben egyszer volt olyan periódus,amikor éltem vele.Nem vagyok rá büszke.Ma már nem tenném meg.
2018. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne filózz ezen, egy történés van és ezért nem tudhatod, mi lett volna a másik ágon.

Lehet helyreállt volna a házasságod, lehet halálosan összebalhéztál volna a másikkal, lehet most boldogan élnétek, de, ahogy írod, egyik sem garantált.

Most legalább van egy tiszta lapod.

2018. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én olyat bántam meg, hogy egyéjszakásba nem mentem bele. mai napig bánom, miért voltam olyan erkölcsös.
2018. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!