Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tepert értem folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tepert értem folyamatosan most meg?

Figyelt kérdés
Hónapokig ostromolt, mindig írt, de valamiért mindig hideg voltam vele, nem sikerült a közelembe kerülnie. Most az én érdeklődésemet keltette fel! Most fordult a kocka, én keresem őt, viszont most ő lett távolságtartó. Nem ugrik nekem egyből, ha találkozni akarok vele. Taktika lenne?
2019. dec. 19. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen taktika, lehet hogy már nem érdekled.
2019. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Le írtad a lényeget. Folyamatosan írt, te meg nagyjából leszartad. Vagy talált valaki mást vagy pedig csak látta, hogy nem kell neked és "lemondott" rólad. Saját tapasztalat. Ha tényleg úgy érzed lehet majd valami akkor keresd tovább, ha érzett irántad valamit akkor még menthető. De ha csak barátkozni akarsz kineld meg inkább
2019. dec. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"taktika lenne":D

Legjobb taktikára fogni, mint hogy valakinek az érzelmeit leszartad most meg nehéz beismerni, hogy ez visszafelé meg fáj. De nem hiszem, hogy tőled rosszabbat talált ha talált valakit.

2019. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt játszottam én is 4 hónapig. Pár hete tojok a hölgyre hirtelen keres... ha engem kérdezel csak megunta, nem taktika ez, részemről sok reményt nem fűznék hozzá.

21/F

2019. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy túltette magát, vagy csak a kihívás kellett neki.
2019. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak qrvára megunt szerintem, hogy ekkora fapina voltál vele. :D
2019. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hónapok után taktika? Dehogy taktika. Egyszerűen elege lett, hogy hónapokig zárt ajtón kopogtat és soha senki nem nyit ajtót. Eljött a pillanat amikor azt mondta magának, hogy hülye vagyok én? ,, b@ szok rá.
2019. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Még 7es vagyok, hozzatenném :

Sőt, olyan is el tud jönni, hogy annyira besokalsz, hogy azt mondod magadban, na ezek után ha ő keresne se kell..

2019. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem taktika, csak simán feladta, vagy azt hiszi, hogy viccelsz és ki akarod őt használni.

Nekem is volt egy pasi, egy helyen dolgoztunk, sok mindent megcsinált helyettem, hiába mondtam, hogy nem kell vagy próbáltam kivenni a kezéből a munkámat. Sikat írt, beszéltünk, de nem akartam tőle semmit, én ezt annyira nem jeleztem felé, azonban egyszer azonban megkérdezte volna-e kedvem hazamenni vele, hogy bemutasson, én meg közöltem vele, hogy hát együtt sem vagyunk, alig látlak(olyan melója volt, hogy minden héten más városban dolgozott és így találkoztunk két alkalommal 1-1 hétre, egy szállón is voltunk, ja és még csak nem is egy városban laktunk eredetileg hanem 200 km volt közöttünk még akkor is, ha hazament :D), és miután ezeket elmondtam neki megsèrtődött, kb 2 hétig rám sem emelte a telefont, de akkor éreztem, hogy hiányzik, hogy beszéljünk. Végül még pár hónapig dumàlgattunk, fűzögettük egymást, de mivel nem is volt lehetőségünk a munkája miatt sokkal közelebb kerülnünk egymáshoz nem lett semmi komolyabb. Ezt sajnálom, pedig voltak vele nagyobb gondok is, de lehet, hogy el tudtam volna ezektől tekinteni. Már soha nek derül ki. :D

Szóval egy tanács: Nagyon gondold át, hogy kit "pattintasz le", mert ha később döbbensz rá, hogy hülye voltàl, akkor már nagy az esély, hogy késő lesz.

2019. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Taktika, persze. Látszik, hogy annyi eszed van, mint egy marék hangyának. Arra véletlen se gondolj, hogy normális ember után nézett. Esetleg talált is.
2019. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!