Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos le. Nne, ha leírnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos le. Nne, ha leírnátok nekem ezeket! Különben hülye maradok!? ;)

Figyelt kérdés

Igazából rengeteg kérdésem lenne. És lehet, hogy furcsán fog hangzani, de kérlek ne hülyézzetek le. Még fiatal vagyok és anonim oldalon a legjobb ilyenen beszélni.

1. Lehet rosszul szexelni??? Úgy értem, hallottam olyat, hogy az első szexnél a nő, erősen vérzik. Ez igaz?

2. A fogamzásgátló tablettáról mit kel tudni? Azt olvastam, hogy utána a mensi nagyon megváltozhat. Egyébként lány vagyok és már megjött, azért akarom tudni.

3. 13 vagyok és mi van, ha egy hülye állat megerőszakol? És nem hiszem, hogy nagyobb gondot fordítana a védekezésre és én még kicsi vagyok ahhoz, hogy fog. tablettát szedjek. Mit tegyek akkor? Abortuszról szó sem lehet.

4. Hogy borotváljam magam odalent??? :/ Fura kérdés, de engem nagyon idegesít a szőr... Mi van ha kipattogok tőle?

Előre is köszönöm!

ui: Lehet, hogy lesz még néhány kérdésem.


2010. júl. 20. 12:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

1. nem, nem lehet rosszul csinalni, és nem vérzik erősen a nő, pl. én egyáltalán nem véreztem. 1. ujjazásnál véreztem 1 kicsit, de semmi extra.


2. a fogamzasgatlóról neked még semmit nem kell tudnod :)) amugy pedig rendezi a mensit, rövidebb ideig tart, nem fáj annyira a hasad, stb. szebb lesz tőle a bőröd, hajad, csökkenti a méhnyakrák kockázatát.


3. ha vki megerőszakolna, akkor ott a 72 órás tabi, amit beveszel utána, és nem lesz gond.


4. odalent pedig borotvával.. ennyi.. de 13 évesen miért akarod borotválni? a fürdőruha miatt, vagy?? simán, borotvával.. utána bekened testápolóval, és nem lesz gond.. vagy bepúderezed.. én is igy csinalom.

2010. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

ammm...

1. lehet, ha úgy viselkedsz mint egy fadarab az ágyban, és nem csinálsz semmit, mindent a pasitól vársz el. és igen, első alkalommal a nők nagy része vérzik, mert a szűzhártya átszakad, de kinél milyen mennyiségű...

2. mikor meg kell jönnie abba kell hagyni 7 napra a fogamzás gátlót, és nem lesz semmi, nekem nem változott meg.

3. hühh... 72 órás tabi segíthet, ezt azután kell bevenni 72 órával, de jobb már másnap reggel, vagy még 12 órán belül, mert akkor hatásosabb.

4. ülj be a kádba fürdés közben. kend be magad valamilyen krémmel. amúgy lehet kapni olyan krémet azt hoszem a veet árusítja hogy nem pattogzik ki a bőröd.

2010. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
köszike:D ha eszembe jut még valami, kérdezek... egyébként a fürdőruha miatt lenne...
2010. júl. 20. 12:56
 4/28 anonim ***** válasza:
utolsó, nem b.sz semmit se tönkre a fogamzasgatlo :D még mindig jobb, mint a megszakitás.
2010. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Nem b@sz tönkre semmit? Szerinted miért nem ír fel egy lelkiismeretes nőgyógyász sem fog. gátlót 15-16 éves kor előtt? A fejlődő szervezet hormonháztartásának igenis árt.
2010. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam, h fejlődő szervezetnek kell felirni, evidens, h nem!! sőt, ebben a korban még szexelni se kellene!! de én szedtem már, és nagyon jó hatással volt rám.
2010. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
13 évesen szexelni??? lehet félreértettétek, de nem akarok. O.o csak meg akartam tudni. am milyen az a megszakításos védekezés?
2010. júl. 20. 13:05
 8/28 anonim ***** válasza:
az mikor a fiú még azelőtt kihúzza mielőtt elmenne, de ez nem jó, mert a vége előtt is távozhat sperma.
2010. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
a megszakitás nem védekezés!! mert 1 további megszakitás lehet az eredménye.. terhességmegszakitás.. :S
2010. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
jó, ez lehet, hogy furcsán fog hangzani (mint a többi) Mi az, hogy elmegy benne?
2010. júl. 20. 13:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!