Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FB emlékek között ma találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FB emlékek között ma találtam egy képet, ami felpiszkálta az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Exemmel már régóta nem beszéltem, nem haragszom rá, pedig lenne miért...


Együtt van hosszabb ideje az új párjával, akivel semerre se halad a kapcsolat csak fotózkodnak, szerelmességet sugároznak. Velem 1 hónap után megtörtént az összeköltözés, én akartam ezt jobban.

Ránéztem facebookon az emlékekre és rákattintottam exem adatlapjára. Bohóckodás, látszat és üresség amit láttam. Nem vagyok irigy, örülnék ha jó lenne neki és feleség lehetne, na meg anya. De ahogy mutatja a helyzet, egy olyan kapcsolatban van, ahol a srác csak jól elvan, összejárnak, dugnak, facebookon "kapcsolatban" státusz aztán ennyi 30+ évesen. Legalább ha így kiosztotta saját magának a lapjait, akkor csinálhatta volna jobban is. Talán ez lesz neki a büntetése, amiért megcsalt?


Lecserélt egy határozatlan kisfiúra, akivel nem lehet komolyan tervezni.

Kicsit azért szomorú vagyok.


2019. dec. 20. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
most nem ertem, exed no vagy ferfi?
2019. dec. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nő, én meg férfi vagyok....
2019. dec. 20. 22:38
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nem tervező irodát akar, hanem örömöt
2019. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Én nem szomorú lennék, hanem boldog. Ha nem cserél le, akkor most egy ilyen emberrel lennél együtt. Szerencséd van, h ez kiderült ki is ő. A mostani párválasztása is mutatja. Ne foglalkozz vele, nem kell sajnálni sem. Ő a múlt, ami elmúlt. Semmi köze a jelenedhez, sem a jövődhöz. Egy idegen, egy állomás, h tudd, nem minden a külső, a személyiség csak később mutatkozik meg.
2019. dec. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
XD hagyjuk már. Ha semmit nem posztolna, akkor meg az lenne h tuti nincs miről, mert be van savanyodva 😀
2019. dec. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szabad semmit sem tudni az exekről, legjobb ha messze éltek és semmilyen netes formában sem tapasztalsz róla semmit, mert úgyis felzaklat mindig egy kicsit, ha "nyápic" vagy. Én tudom milyen nyápicnak lenni, mert én is az vagyok :)
2019. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerinted nem halad semerre a kapcsolata, szerinted van üresség az oldalán.Azert, mert te azt látod, amit látni akarsz.

Az összeköltözést te akartad jobban. Hát, ez a srác meg még nem akarja. Valószínű, ez azt jelenti,hogy kapcsolati tempóban is jobban osszeillenek, mint veled, nem pedig azt, hogy csak dugotarsak. Azt te látod csak bele. Vagy mégis honnan tudnád? Valamiért együtt van vele, veled pedig nem. Ez a valóság. Fogadd el, ne feltekenykedj, ne nézegesd az oldalát! Semmi közöd mi csak már az életéhez.

2019. dec. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy, csak kicsit érdekes hogy majdnem 2 éve együtt vannak és nem haladnak előre, olyanok mint a tinik hogy hétvégén találkoznak, nincs közös életük. Tényleg igaza van itt az egyik válaszolónak, ez a tempó igencsak összehangolt szerelemre vall.😂 Még 1-2 év összehangoltság és ott fog tartani hogy 35 éves lesz, és majd kezdheti a babatervezést. Mellettem meg egy komplett és biztonságos élete volt, rég anya lenne.
2019. dec. 21. 07:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj kérdező, egyszer majd kihevered a szakításotokat. Tudom, hogy most rossz neked, de az idő majd segít
2019. dec. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#10, 80 kilométer távolságra laknak egymástól, innen tudom hogy hányszor találkoznak. De biztos igazad van hogy az egy jó kapcsolat.
2019. dec. 21. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!