Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy változtassak azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtassak azon, hogy jobban kimutassam az érzéseimet? Egyáltalán érdemes?

Figyelt kérdés

Akik nem ismernek annyira, azt hiszik, hogy egy nagyképű, flegma, lekezelő, burzsuj, elkényeztetett, lezser kis uraság vagyok, mert valamiért ez jön le rólam, ezt már több helyről visszahallottam.

Na most én olyan típus vagyok, hogy pozitívan állok a dolgokhoz, szeretem jól érezni magam, sikeres vagyok, sok dolgot lazán veszek, gyakran viccelődöm, ironizálok, de senkivel nem vagyok bunkó, szóval meglepett, hogy sok helyről a fentebb írtakat hallottam vissza.

Legbelül nagyon mély érzésű és érzékeny vagyok. Például van egy lány, akit nagyon megszerettem, de ő elutasított, kétszer is. Senki iránt nem éreztem még ilyen komoly érzelmeket, mint iránta, de muszáj volt elengednem és úgy tennem ,mintha nem viselne meg a dolog, miközben belül nagyon fájt. Nem akartam terhelni, nem akartam ,hogy bűntudata legyen miattam. Boldogan elvan nélkülem, és én örülök,hogy boldognak látom. Mostanra már eltelt annyi idő(kb.1 év), hogy nagyjából túltettem magam rajta, mivel gyakran összefutunk, így sokkal nehezebb volt, de már tudok nyitni mások felé. Viszont az lehet ,hogy jobban ki kéne mutatnom az érzelmeimet, mivel általánosságban elég negatívan ítélnek meg, pedig én mindenkinek a legjobbat akarom(csak ezt általában nem mutatom ki).


2017. máj. 25. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Majd rájössz idővel, hogy teljesen mindegy, hogy mit gondolnak rólad azok az emberek, akik NEM ISMERNEK. El ne kezdj megfelelni idegeneknek, mert nem lesz jó.


A többit felesleges ragozni. Mindent félreismernek olykor, engem is, és más is mesélt vissza hasonlót, mint te.

Engem is elkönyvelnek az elején másnak, míg nem nyílok meg, de én ezt már elfogadtam, ha megismernek, vagy akik ismernek, tudják milyen vagyok.ÉS ez a lényeg.

2017. máj. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem érdekes lettél a leírásod alapján, én sem nyílok meg egykönnyen, csak ha már biztosra tudom, hogy megbízhatok a másikban. Túl hamar nem érdemes kimutatni az érzéseket, de túl sokáig sem szabad húzni. Meg kell találni az összhangot a partnerrel, ha nem jön magától ez a dolog, akkor nemis kell erőltetni.

21L

2017. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hallottam már magamról és a páromról is hasonlót, mi nagyon jól kijövünk, egymásnak megnyílunk és szerintem te is megfogsz ha olyan emberről van szó. Ezen változtatni nem kell, van akinek ez tetszik és nem igazán szereti a nyálas romantikus szövegeket vagy azt ha egész nap érzelmes szövegekkel árasztják el. Én is szeretem ha valakivel lehet viccelni, komolyan beszélni, viszont igénylem azért hogy kimutassa hogy szeret, de nem kell állandóan ekörül forognia a kapcsolatnak.

25/N

2017. máj. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!