Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te meg érzed, ha néznek/vágyna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te meg érzed, ha néznek/vágynak rád /téged?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és a nőket kérdezem. Ez esetleg jelenti azt is, hogy az a személy valamiért fontos lesz az életünkben?
2019. dec. 21. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak azt szoktam érezni, mikor az adott férfi az adott szituációban kíván engem. A szeméből, az érintéséből.

Más értelemben nem szoktam megérezni ilyesmit, pl. kilométerekről odébb nem fogom a jelet tudatalatt vagy valami ilyesmi, ha erre gondoltál. :D

A nézést minden ember megérzi. Ha a buszon bámul valaki, bármi miatt azt is észre veszed.

2019. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de inkább úgy mondanám hogy észreveszem, ha tetszem valakinek. Abból ahogy beszél hozzám, ahogy rám néz.. ilyen kis apróságokból.
2019. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Észre lehet venni, ha valaki ÚGY néz rád. A vonzalmat megérzi az ember. A burkolt utalásokat is megértjük. Viszont a szándékaidat csak akkor, ha elhívod randira az illető nőt, és ott elmondod neki, mit szeretnél tőle. Elég kezdetben egy kávéra invitálás kettesben.
2019. dec. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezt segíti a jó testbeszéd olvasás, de egyébként tudat alatt is felfogják ( férfiak is , hiszen rajtam is leveszik általában.. még akkor is levette rajtam valaki, amikor nem mutattam ki direkt). Enélkül nehezebben is működne a fajfenntartás, egyszerű, ösztönös viselkedések árulkodnak mindig.
2019. dec. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megérzem én is.Az egyetlen,aki tetszik,arról nagyon megérzem,vele egy síkon vagyok nagyon.Sokszor ugyanúgy gondolkozunk. :)
2019. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!