Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? (Fiúk, esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (Fiúk, esetleg lányok? 19L)

Figyelt kérdés

Ha van egy srác (nem tudom pontosan mennyi lehet, szerintem olyan 20 lehet), akit egy éve ismerek kb. A hobbija által van több közös ismerősünk Facebookon. Az életben is van közös ismerősünk, de a ők csak ,,szia-szia,, kapcsolatban vannak(vagy annyira se). A véletlennek köszönhetően egy egyetemre járunk, csak másik karra és ő eggyel felettem van (ha jól tudom).

Nem tagadom, hogy nekem tetszik, egyedi stílusa ellenére.

Szeptemberben volt először, hogy azt gondoltam, őt láttam egy buliban. Utána a félév folyamán egyéb bulikban is láttam. Majd egyszer a vasúton is láttam a nagy rohanások közepette. Viszont ekkor már úgy gondoltam, hogy gáz lenne írni neki utána (ekkor ott beszélni nem volt lehetőség). De a gondolat meg folyton piszkál, hogy csak meg kéne kérdeznem, hogy tényleg ő volt-e. Viszont az egyik buliban egy csajjal csókolózott elég sokáig. Szóval lényegében nem tudom, hogy lenne e nála esélyem, mert valakik azt mondták, hogy ,,ez nem számít semmit,,...



2019. dec. 21. 22:24
 1/6 A kérdező kommentje:
((a kategóriában nem voltam biztos, bocsánat, ha másikba való lenne))
2019. dec. 21. 22:25
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Legközelebb kérdezd meg a vonaton, hogy ő csókolózott-e abban a buliban, és ha igen, akkor jelent-e neki valamit az a nő, vagy csak kanos volt, netán részeg.
2019. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha az "nem számít semmit", akkor te se fogsz. Az ilyenektől ne várj sokat.
2019. dec. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Csak kulsore megy, nem is ismeri a sracot, szoval nem hiszem, hogy ez annyira zavarná :D
2020. jan. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed?
2020. jan. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A lényeg hogy van e esély vagy érdemes e foglalkozni vele?
2020. jan. 9. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!