Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várják el az egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el az egyetemista lányok, hogy az esetleg idősebb dolgozó férfi dolga az, hogy finanszírozzon minden programot? Csak mert ő "már dolgozik".

Figyelt kérdés

Tudom majd jönnek a kommentek hogy ez nem igaz stb.

Csak a való életben mást tapasztalok, sok haverom tart el egyetemista csajokat, és ők tökéletesen elvannak így (mármint a lányok)

Értem én hogy tanulnak stb, de ez nem mentség arra hogy eltartassák magukat, ha nagyon akarnának tudnának dolgozni, érdekes mások meg tudják oldani tanulás mellett a munkát.

Viszont a jelenség egyre gyakoribb, állítólag valami nemi egyenlőség vagy mi a szösz van, akkor hogy is van ez?


2017. szept. 29. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
hát akkor már látod, h sokféle K_rva létezik ^^ (NEM ide tartozik az, ahol valós párkapcsolatról van szó és a lány tanul, a fiú meg dolgozik, oké? kösz..)
2017. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"sok haverom tart el egyetemista csajokat, és ők tökéletesen elvannak így (mármint a lányok)"


És a haverjaid nincsenek el így? Ha a haverjaidnak ez nem felel meg, akkor miért csinálják. Szegény szegény férfiak, akaratuk ellenére csajokat tartanak el. Biztos az egyetemi maffia kényszeríti őket.

2017. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy elvárják egyesek nem jelent semmit. Senkit nem lehet semmibe belekényszeríteni... Nyilván egyik lány sem tart pisztolyt a pasija fejéhez, hogy márpedig neki el kell őt tartani. Aki hülye az így járt.

De ne keverjük már az "eltartást", meg azt, hogy havi 1szer elmennek moziba és azt a pasi fizeti... Ezek természetes dolgok. Aki fennakad azon, hogy meg kell hívni a barátnőjét valahova annak nem is való kapcsolat (természetesen nem 5 csillagos hotelre meg stb-re gondolok).

"Érdekes mások tanulás mellett is meg tudják oldani a munkát"

Mondd csak, voltál te egyetemen diákmunka szövetkezet tagja? Mindent lehet csak órarenddel összeegyeztetni nem. Főleg nem az egyetem első 1-2 évében mikor rengeteg tárgya van. Én örültem ha hétvégére kaptam műszakot, de az meg azzal járt, hogy nem volt életem. Vagy reggel 8tól este 10ig nyomtam, vagy a hétvégét végig. Annyi fizuért ami kifutotta a havi kajámat. Nem embernek való a diákmunka suli mellett. Meg lehet oldani, csak mondjon le az életéről.

2017. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére engem támogattak a szüleim az egyetemi éveim alatt, de ha egy fityinget sem kaptam volna, akkor nem kellett volna egy dolgozó férfinak "eltartania", ugyanis szinte semmi szabadidőm nem lett volna a munka és a tanulás mellett. Maximum hétvégén tudott volna elhívni egy programra, de az nem "eltartás" kategória. Nő létemre semmi problémám nem lenne azzal, ha ideiglenesen nekem kéne a közös programokat fizetni, mert a párom tanul. Most jobb lenne, hogy mindenki otthon unatkozik, miközben a másik társasága után sóvárog és közös élményekért?
2017. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vártam el ilyesmit, de azért valahol logikus, hogy ha a dolgozó fél szeretne valamilyen programot, akkor ő állja a cechet, ha neki amúgy nem okoz nehézséget. Én mellesleg dolgoztam az egyetem mellett, de amit azért kaptam az kb semmire se volt elég, éppen hogy éhen nem haltam belőle. Ha a párom szeretett volna bármi programot, tudta, mi a szitu, nem voltak illúziói az anyagi helyzetemmel kapcsolatban, szóval nyugodtan eldönthette magától, még mielőtt felajánlott bármilyen programot/összeköltözést, hogy vállalja-e az extra kiadást.


Gondolom a te haverjaid is hasonlóan vélekednek. Ha nekik megér annyit a kapcsolat (és miért ne érne meg), akkor téged miért zavar, hogy vannak, akiknek megfelel ez a szituáció?

2017. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tényleg párok, akkor rendbe van, támogatni kell egymást.


Akkor is, ha csak a punci végett vannak a nőkkel. Akkor meg fizessék meg.

2017. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Az idosebb pasi valasszon korban hozza illo not, es akkor nincs ilyen problema.


A kozos programok finanszirozasa nem eltartas.

2017. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Választhatsz, eltartod a fiatal suncit és évekig halogatod a házasságot/gyerekvállalást, vagy keresel egy korban hozzád illő nőt...
2017. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Van egy ilyen tendencia, vannak lányok akiknek ez életcél. Mármint, hogy egy idősebb pasi finanszírozza az életüket, aztán ennyi. Na az ilyentől menekülni kell. Viszont egy olyan egyetemista nem lenne ellenemre akinek vannak céljai, tanul, képzi magát akarja vinni valamire az életben. Csak ehhez kell egy biztos pont, nem csak anyagilag, hanem minden téren.
2017. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"ha nagyon akarnának tudnának dolgozni, érdekes mások meg tudják oldani tanulás mellett a munkát"

)

Igen, lehet egyetem mellett dolgozni is. Tavaly moziban melóztam, 10-12 órát hetente többször, így nem egy nap volt, hogy nem tudtam bemenni előadásra, vagy épp konkrétan elaludtam. Meg is lett az eredménye, a felvett 35 kreditből 18at sikerült teljesítenem. Ami határozottan nem szép arány. Nem mindegy, hogy az ember lánya szociológusnak tanul, vagy épp fizikusnak... mert egyetemi szak mindkettő, de az egyik mellett van is kapacitásod dolgozni, a másiknál meg csak ha csúszol. Erről ennyit.


A kérdésre meg, ahogy előttem is mondták, nem kènyszer, ha egy srác belemegy ilyen kapcsolatba, ott ő is hibás. Havonta / két havonta egy alkalomra pedig illő

2017. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!