Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A boltokban miért nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A boltokban miért nem lehet várakozni egy kicsit? Mindenki leszólít.

Figyelt kérdés
Ha azért megyek be, mert van 1-2 órám, mert pl 4-kor találkozok valakivel és csak 2 óra van, és 4-ig nézelődök. Ilyenkor sokan azt hiszik hogy azért vagyok ott hogy ismerkedjek, és leszólítanak, holott csak nézegetem a termékeket, néha nem is veszek semmit csak nézelődök.
2019. dec. 22. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő vagy, és jól nézel ki, akárhol vagy, le fognak szólítani.
2019. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én eladó vagyok, és én sem értem ezt, sőt utálom, de a főnökök elvárják szinte mindenhol. hogy menj oda a vevőkhöz, és ajánlgass.
2019. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Most sajnálni kellene? 🤔

Van egy jó megoldás erre: légy ronda! Soha, de soha életemben nem szólított le senki boltokban. Sem.

2019. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Így van! Rohadjanak meg a genetikai lottó nyertesei:)!
2019. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Gyertek velem boltokba nektek adom őket :)Nekem van párom, és zavar hogy azt hiszik ismerkedés miatt lófrálok. Amúgy szerintem ha 1-2 órát töltenétek várakozással, hozzátok is odamennének.
2019. dec. 22. 20:54
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Ú váóóó


Nektek soha sehol sem jó.


És minden nap azt kérdezitek, hogy hol ismerkedjek...itt ezért nem ott azért nem...


sehol sem jó mert mindenhol csak kifogások vannak, akkor maradjatok mind egyedül

2019. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezt hogy kell elképzelni? 2 órán keresztül mászkálsz fel-alá egy üzletben, és a végén nem is veszel semmit? Sosem jött még oda eladó, hogy mégis mit csinálsz?
2019. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem jött oda, mert a bevásárlóközpontok nagyok. De sokkal gyorsabban telik az idő bent, pl fél óra ruha nézegetés közben egy boltban, mint anélkül semmittevéssel. De azt látják hogy nem célzottan 10 percem van venni valamit, gondolom fiúk is azért szemelnek ki beszélgetni. Egyébként szoktam vásárolni is.
2019. dec. 22. 22:08
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#20:10 vagyok, a ronda. Töltöttem már rengeteg időt várakozással (a vidéki tömegközlekedés előnyei 😏), de tényleg soha, senki, sehol. Még átlagos lányokat sem látok lépten-nyomon ostromolva. Szóval ehhez kifejezetten jó nőnek kell lenni. Annak meg igen, van egy ilyen hátránya, hogy mindenhol mindenki "betalál". De mi ez a rengeteg előnyéhez képest? Ugyan...

Elképzelem magam, ahogy reggel felkelek, tükörbe nézek, és nem hányok be a látványtól. Hogy megjelenek valahol, és kapom az elismerő pillantásokat. Hogy vannak lehetőségeim pártalálás terén, és normálisak, jók, nem sz**abbnál sz**abbak. Hogy vonzódnak hozzám. Hogy a munka világában is jobb helyzetben vagyok. Leírhatatlan életminőség-különbség az én helyzetemhez képest. És akkor cserébe ennyit kell csak elviselnem. Hát... nem tűnik annyira borzasztónak.

2019. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó de ha bent nézelődsz, nálad is hihetik azt hogy pasizni vagy ott, holott csak időkitöltés miatt nézed a kínálatot, és ha találsz egy jót, megveszed. Engem inkább ez zavar, hogy eszükbe se jut hogy várakozol, és nem azért vagy ott mert ismerkedni akarsz. Különben morcosan rám is szoktak nézni, én sem értem, 5 ember fintorog 6. mosolyog. És akik leszólítanak inkább átlag alattiak amúgy, de van párom.
2019. dec. 22. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!