Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A boltokban miért nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A boltokban miért nem lehet várakozni egy kicsit? Mindenki leszólít.

Figyelt kérdés
Ha azért megyek be, mert van 1-2 órám, mert pl 4-kor találkozok valakivel és csak 2 óra van, és 4-ig nézelődök. Ilyenkor sokan azt hiszik hogy azért vagyok ott hogy ismerkedjek, és leszólítanak, holott csak nézegetem a termékeket, néha nem is veszek semmit csak nézelődök.
2019. dec. 22. 20:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezt te beképzeled magadnak. Senki nem hiszi azt egy bevásárlóközpontban (én is azt hittem, hogy egy Tescóban mászkálsz fel-alá, nyilván más, ha egyik üzletből ki, a másikba be), hogy párkeresés céljából vagy ott. Csak látja, hogy van ott egy jó nő, egyedül, és ha sokáig ott vagy, még bátorságot gyűjteni is van ideje, aztán leszólít. De feltételezem, ő is sejti, hogy egy üzletben nézelődés/vásárlás céljából vagy, nem pedig kifejezetten pasizni.
2019. dec. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Aha, lehet. Ha nagy a bolt, és sok a termék, akkor van hogy egy óránál többet ugyanabban vagyok, és akkor kezdenek leszólítani. Lehet hogy ők is várakoznak, és közben csajozgatnak, miért ne alapon. Pl tesco nagy, jysk nagy, ott sokminden van és kényelmes is.

Kisebb boltokban nyilván kevesebbet vagyok. De ha várakozok, és kint hideg van, nem akarok átmenni másikba, igen, ugyanabban a boltban is eltöltöm az 1 órát. Amúgy ahogy látom mások is vannak így, sokszor találkozom valakivel mikor bemegyek, és ő is végig ott van, még én előbb megyek ki. Párok is, de inkább nők köröznek, és aztán van akiket le is szólít egy-egy pasi.

Nyáron persze ez az egész nincs, ha kint jó idő van. Kivéve ha 40 fok, és bent meg legalább megy a légkondi.

2019. dec. 23. 12:58
 13/15 A kérdező kommentje:
Különben ez a boltnak is jó, mert ha nem nézelődhetek hosszabban, nem is találok semmit amit megvennék. Akkor neten rendelek ha nincs hosszabb időm amíg boltokban nézelődök.
2019. dec. 23. 13:11
 14/15 anonim ***** válasza:

Alapból valóban senki nem gondolja azt, hogy te azért vagy ott, hogy ismerkedj...kicsit el vagy szállva.


Millióan mennek vásárolni.


Mellékesen pedig miért ne próbálkozhatnának az emberek? Akár nő akár férfi?

Amúgy is kevés az a hely ahol manapság az emberek jónéven veszik.


Mindenhol a kifogás megy.


Az utcán ezért ne...

A tömegközlekedésen ezért ne...

Az üzletekben ezért ne...

A bárokban kávézókban ezért meg azért ne..

Ésatöbb ésatöbbi.


És akkor az emberek nem szeretnének neten ismerkedni....mert ott kevés az esély...


Mindenki sír, hogy nincs senkije és barátot, barátnőt akar.


Szóval el kéne végre dönteni, hogy mit is akarnak végre az emberek...

2019. dec. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Miért lennék attól elszállva ha attól tartok azt hiszik hogy rászorulok az ismerkedésre azért megyek be? Ellenkezőleg, nem vagyok elszállva. Ok, veszek olyan pólót amire rá van írva hogy foglalt. De egyébként nem zavar ha valaki kedvesen ismerkedik, sőt becsülö hogy bátor. Az zavar ha ilyen bunkók nagyképűen hogy na ez is mit járkál itt akkor felszedem stílusban. Az olyanok zavarnak, a rendesekkel max beszélgetek kicsit és megemlítem van barátom. Ismerkedjetek boltban nyugodtan, csak normálisan kellene mindenkinek hozzáállni a másikhoz.
2019. dec. 23. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!