Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz az hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az hogy az utazgató nők nagy részét megd. Gják idegen férfiak az utazásaik során?

Figyelt kérdés
Itt olvastam egy hozzászólásban ami bár jól le lett pontozva azert elgondolkodtatott. Ha van itt olyan nő vagy valakinek ismerőse aki szeret utazni, csak őszintén.
2019. dec. 22. 22:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek utazni, de soha. Nem érdekelnek az egyéjszakás kalandok se külföldön, se itthon. Nem elengedhetetlen kelléke az utazásnak, meg szinte bele se férne. :D
2019. dec. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt olvastam itt egyszer egy férfitól, hogy a nők képtelenek bármiféle orgazmusra, és csak azért tettétik, hogy élvezik a szexet, hogy manipulálhassák a férfiakat.

Nem kell mindent elhinni amit olvasol.


De amúgy miért baj, ha egy szingli nő kipróbál egy-kettőt a helyi kínálatból? Savanyú a szőlő, vagy mi?

2019. dec. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Na ez új nekem.Utaztam már rengeteget, de még sosem volt részem dugásban senkivel sem.
2019. dec. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
51%
Előfordul, de nem általános. A nyugatabbi országokban pl. sok jól szituált 50-es nő van, akik kimondottan azért mennek egzotikus (jellemzően karibi) országokba, hogy fiatal csokifiúk lerendezzék őket.
2019. dec. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ehhez utazni bakker!

Az embernek vannak szükségletei, mindenki máshogy oldja meg legyen az nő vagy férfi!

Te kézzel oldod meg, én nőkkel, a nők meg szintén vagy kézzel, vagy férfiakkal!

Ez nem szégyen, nem számolgatás kérdése, van, megtörténik, jó volt és kész!

2019. dec. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%

Eddig arról volt szó, hogy az ilyen "utazgató nőknek" egy sugar daddy fizet mindent, cserébe megdugja az úton.

Most akkor melyik? A kettő erősen kizárja egymást.

2019. dec. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én szervezett utakra szoktam menni és már 2.alkalommal mentem ugyanannak az idegenvezetőnek az útjára. Első alkalommal is jóba lettünk, második útnál történt meg a dolog. Azóta néha összejárunk itthon is.
2019. dec. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de ennek mi a fene köze van az utazgatáshoz???


Olyan nő, aki bele megy ebbe, az alapból belemenne egyéjszakásba a saját szülővárosában is, nem kell ehhez utazgatnia. Aki meg nem “olyan típus” és sosem volt az, abból nem fogja kiváltani az utazás, hpgy idegenekkel szexeljen. A szexnek semmi köze az utazgatához, nem tudom hogy sikerült neked összefüggést vonni...

2019. dec. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Évente többször utazom, eddig 54 országban jártam, volt, ahol többször. Utaztam már a párommal, egyedül, barátnővel, kis társasággal, nagy társasággal, szálltam meg couchsurfinggel, sátorban, hostelben, apartmanban, hotelben, szóval elég sok mindent tapasztaltam már. Az utazók (direkt nem nőt vagy férfit írok, mindkét nemre ugyanúgy vonatkozik) legnagyobb része egyáltalán nem azért utazik, hogy mindenféle idegenekkel összefeküdjön, egyrészt alapból viszonylag kevesen utaznak egyedül (ráadásul az egyedül utazó "hátizsákos utazók" gyakran az ár miatt több ágyas hostelekben szállnak meg, szerinted tényleg ott gruppeneznek éjszakánként, azzal aki épp ott alszik?), másrészt veszélyes és kiszolgáltatott helyzetnek nem szívesen teszi ki magát valaki önként, harmadrészt pedig ritkán fog ilyen szituáció adódni, ha nem keresi külön az ember. Az utazók nagy része azért megy, hogy kikapcsolódjon, pihenhjen, várost nézzen, túrázzon, jókat egyen, nem pedig azért, hogy kalandot keressen. Olyanok is vannak, de nem látok ilyet gyakran. Persze nem azokra gondolok, akik Ibizára meg Benidormra járnak és a nyaralásuk nappal alvás, éjszaka klubokban bulizás, vagy azokra, akik partyhostelekbe, ilyesmi helyekre mennek, nyilván mindig lesz akinek ez a célja, de azért nem ez az általános.
2019. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy várható volt, rögtön beindult a terelés. :) Bizony, az ilyen "külföldi kultúrákra nyitott", egyedül vagy barátnőkkel rendszeresen utazgató, hostelekben/couchsurfinggel megszálló csajok csakis ezért utaznak.

Én már meg sem tudom számolni, hány ilyen kalandom volt. Volt közöttük francia, spanyol, német, szlovén, horvát, svéd és török csaj is. Volt aki kifejezetten hozzám jött, volt akihez én utaztam, meg olyan is, akivel a hostelben ismerkedtem meg és együtt mentünk bulizni, utána meg a zuhanyzóba.

2019. dec. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!